Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyyyyy

    addikt

    válasz bambano #35 üzenetére

    A fent felsoroltat mind meg tudja mondani Merciék megoldása? Mert ha igen, akkor riszpekt.
    A LIDAR-ról még nem hallottam, de ahogy olvasom ez tényleg jó lehet. Nagyon jó.
    Egye kukac kap egy tetszett plecsnit a dolog, a többit meg majd meglátjuk. :K

    Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

  • bteebi

    veterán

    válasz bambano #41 üzenetére

    Nem kellett erkölcsöt leprogramozni, csak paragrafusokat, mert hát robot (vagyis kiborg). Épp amiatt lesz egyébként igazán drámai a film :), hogy időnként biza' önálló döntéseket hoz (erkölcsileg helyesnek tűnőket, csak ugyebár ez fail, mert ő egy gép, és megszegi a programját). Az önálló döntéshozás, az utasítások megszegése nekem egy autóba egyáltalán nem hiányozna...

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • Deller2010

    tag

    válasz bambano #51 üzenetére

    Jó, ezt ne erőltessük.... :W

    Szerintem sem valószínű, hogy egy az egyben át fognak venni mindent 1 év leforgálsa alatt pont úgy, ahogy, ahogyan már most a repülésben, illetve a vasútnál működik... De abból kiindulva nagyon valószínűnek tartom, hogy vesznek át ötleteket, amelyeket gazdaságosan meg fognak tudni valósítani. Feltételezem, nem 1-2 éves megtérüléssel számolnak.

    A GSM antennákkal sem a kis hegyvidéki, pár száz lakosú falvakat rakták tele a a 90-es évek közepén, hanem a fővárost, a megyeszékhelyeket és az autópályákat.
    Az önvezető járművek esetében miért ne tehetnének hasonló képpen?
    Pl. gondolom, Amerikában majd lekérik az elmúlt 5 év forgalmai adatait az egyes autópályák szakaszaira, s annak fényében, hogy melyik államban milyen a szabályozás, milyen a vásárló kedv (adott idő alatt mennyi kamion eladása várható), annak függvényében fognak fejleszteni.

    Ha jól tudom, akkor hibrid hajtású mozdonyok már a 60-as években is voltak sorozatgyártásban és napi használatban, az személyautók viszont csak most, a 2000-es években készülnek ilyen hajtással sorozatban, elérhető áron. Ha a 70-es években azt mondod, hogy egyszer mi is ilyen autókkal járunk majd a horvát tengerpartra, vagy Bécsbe, a karácsonyi vásárra, s nem Dacia-kal, Ladákkal, 2 ütemű Trabikkal max. a Balaronra, minimum körberöhögnek!

    | regular IT guy |

Új hozzászólás Aktív témák