Új hozzászólás Aktív témák

  • (V) ó k u s

    tag

    válasz schawo #261 üzenetére

    Mac OS X-ből egy rakás dolog lett átollózva a linuxokba.
    Aztán ugye a linuxok szinte mindegyikébe elterjedt a Beryl, Compiz, Emerald, stb. dolog, amitől máris egy fél Mac OS X érzése lehetett az embernek.
    Aztán a Vista-nal bekerült a Start Menübe a kereső amit vitt tovább a 7-es, és persze rengeteg linux.
    Majd ugye jöttek mindegyik operációs rendszerhez az emulátorok, hogy legyen azért mégis átjáró a rendszerek között.

    Kíváncsi leszek, hogy mikor érik el azt, hogy szinte egységesen lehet mindent futtatni?! :)

    Mondjuk a Vista átoperálása lett a 7-es. Majd most kijött a 8-as, ami a 7-es alapjait viszi tovább jó pár ráncfelvarrással.

    Amit nem nagyon értettem anno sem, az az, hogy minek térnek át egyből az új rendszerre?
    Konkrétan, ha valami elfut a gépemen úgy ahogy kell, akkor minek a nagy váltás? Persze egy megismerés erejéig megértem. Mert ugye ki tudja, hogy beválik-e?!
    Viszont azt megtudni, hogy jó lesz-e, azt nem egy előzetes tesztváltozatból lehet megtudni, mivel ez még erősen hiányos, bugos, és legfőképpen kiforratlan!
    Megnézni pedig untig elég Youtube-n. :)

    Szerintem! :U

    "Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

Új hozzászólás Aktív témák