2014. október 24., péntek

(#1) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Na már szedem is a 32-bites verziót. :)

Átfutottam a letöltő oldalt, de nem találtam infot... Ez a nyilvános béta meddig érvényes? :F

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) vanhalen válasza Polllen (#1) üzenetére

vanhalen
(senior tag)

Detto. Jön vagy 280kb/s-el :DDD Gondolom "páran" szintén rácuppantak :Y Már csak 2 óra van hátra a letöltésből höhö :DDD

Ehhez milyen driverek lesznek? Elég a win7-es ideiglenesen, vagy leszedi magának a bétákat, vagy külön vannak a gyártók oldalain?

[ Szerkesztve ]

(#3) GoodSpeed válasza Polllen (#1) üzenetére

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

Másik topicban 2013 elejét írták. Január vagy február.

[ Szerkesztve ]

I.G. : Windows 8.1 PRO with Media Center 64-bit Norton 360 & Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) user II. g. : W7 HP 64-bit (OEM) NAV & OFP; Nexus 7; LG L7 II NMS; Huawei e5776 Mobile Hotspot

(#4) vanhalen válasza GoodSpeed (#3) üzenetére

vanhalen
(senior tag)

Végülis a kész változat is állítólag október magasságában várható.

Egyébként mi a különbség eközt: [link] meg eközt: [link] :F

[ Szerkesztve ]

(#5) Polllen válasza vanhalen (#2) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ott valami lokál bibi lehet:

Drivereket nem tudom, gyanítom win7 driverekkel is szépen fut.

GoodSpeed

Köszi, akkor ~ugyanaz lehet a menetrend, mint win7-nél anno. Ha beválik a kövi 1-2 hétben el is búcsúzom a vista-tól.

(#6) freelancer válasza Polllen (#1) üzenetére

freelancer
(tag)

Kerek egy évig :K

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#7) vanhalen válasza Polllen (#5) üzenetére

vanhalen
(senior tag)

Te még cisztával kínzod magad? Nagy önfegyelmed lehet :DDD

Nem tudom, mi a bibi, 20 megás netnél így csordogál lefelé és nem megy párhuzamosan semmilyen letöltés :F :Y

(#8) For357y: a második linkemben iso letöltőlinkek vannak i386-X64-ig bezárólag (ARM nincs)

[ Szerkesztve ]

(#8) For357y

For357y
(fanatikus tag)

Egy .iso nincs valahol esetleg? Vagy ez az 5 megás valami, ami most elkezdte nekem letölteni a cuccot, mit tölt le? .iso-t, amit utána kiírhatok, vagy egyből indítja is a telepítést?

@vanhalen: :R Köszönöm! :)
Többieknek is! :D

[ Szerkesztve ]

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#9) Polllen válasza vanhalen (#7) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ez van legálban és igazából minden jól fut rajta. Egyedül az aggresszor UAC zavaró néha...
(Tv-re kötve fut valami kiterjesztve, erre UAC felugrásnál mindent elszürkít, mintha kataklizma jönne...)

Na lejött, uh most már biztos neked is jó, 1 slot szabad. :DDD

For357y

Én is iso-t szedtem le.

[ Szerkesztve ]

(#10) enginev3.0 válasza For357y (#8) üzenetére

enginev3.0
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/iso

Ott az iso

Valaki használja már? Ugye nem túl bugos? Használható, akár hosszabb távra is?

HTC , AMD , és Logitech FAN!!! II Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom

(#11) vanhalen válasza Polllen (#9) üzenetére

vanhalen
(senior tag)

Akkor hasonló lehet, mint a testcsere c. filmben, amikor szökőkútba hugyozn@k :DDD
Hát.. kitartás (+ hamarabb őszülsz; de hát valamit valamiért nem? ;] )

(#10) enginev3.0: "Valaki használja már?" - Kb. 20 perce jelent meg techline-on meg itt is, szóval még csorgatjuk lefele, mint egyszeri lajhár szórja a mákot a dunsztosüvegbe

(#13) Polllen: akkó téged ismerlek :DDD

(#12) MMA87 : Metrót ki lehet kapcsolni nem? Meg van valami lehetőség egyikről másikra váltogatni úgy olvastam valahol

[ Szerkesztve ]

(#12) MMA87 válasza enginev3.0 (#10) üzenetére

MMA87
(őstag)

Én használom vmware alatt, de engem ez a Metro jelenleg a sírba helyez... Persze meg kell szokni, értem én... Még arra se nagyon jöttem rá, hogy a weather app F-t hogy tudom C°-ba átállítani, bár mivel Béta, így gondolom még sehogy. Viszont 1 kattintást a Desktop, és a W7 felület.

Registry hack meg nem működik, bár gondolom lesz a régi kinézetre megoldás.

"...A régi nepperekben legalább nem lehetett megbízni! A régi nepperekben még vót anyag!..."

(#13) Polllen válasza vanhalen (#11) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

14 éves korom óta van egy ősz folt a hajamban... Egy vista nem oszt nem szoroz :DDD

(#14) raper

raper
(senior tag)

Kiváncsi leszek az első feltelepített és húzamosabban nyúzott véleményekre.

(#15) atila4 válasza raper (#14) üzenetére

atila4
(senior tag)
LOGOUT blog

Lejön nálam megy fel elsődlegesnek és nyúzom. Ha nem válik be megy vissza a Win7 :K

Windows 7 / 3DS MAX / Galaxy S 3

(#16) vanhalen válasza atila4 (#15) üzenetére

vanhalen
(senior tag)

Ménem rakod őket egymás mellé?
Amúgy hihetetlen, olyan furcsa érzés, még csak nemrég kezdtük szokogatni Win7-et

Gondolom a bulldozeres emberkék is ott lesznek a letöltők első körében... Na én meg arra leszek kíváncsi, mennyivel támogatja win8 jobban a bull-t

[ Szerkesztve ]

(#17) raper válasza atila4 (#15) üzenetére

raper
(senior tag)

Én azért csak vmware alá rakom, ha itt dícséritek.

(#18) enginev3.0 válasza vanhalen (#11) üzenetére

enginev3.0
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

jaaa, oké, nem tudtam, edzeni voltam, és mikor hazaértem már tölthettem :R

atila4@ nekem is elsődleges lesz.
Úgy is kell már egy gép újratelepítés, és ha nem jön be akkor win7, de szerintem jó lesz ez nekem, az én hétköznapi felhasználásomra

Legalább a sebesség stabil, a sok Digis meg fiber power netes már biztos kész van a letöltéssel, így nincs ezzel gondom :D

[ Szerkesztve ]

HTC , AMD , és Logitech FAN!!! II Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom

(#19) atila4 válasza vanhalen (#16) üzenetére

atila4
(senior tag)
LOGOUT blog

Nincs annyi helyem :DDD És ha már tesztelem akkor had menjen egész nap arról a gép.

(#20) Polllen válasza raper (#17) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nálam kap 1 külön partíciót és ha a gémek szépen futnak, már megy is elsődlegesnek... (a többivel kétlem, h gond lenne)

(#21) raper válasza Polllen (#20) üzenetére

raper
(senior tag)

Szerintem holnapra már választ is kapok a zárójelben lévő részre is. :)

(#22) D-Roy

D-Roy
(tag)
LOGOUT blog

Már csorog is lefelé :)

 Think Different.

(#23) Namelesske

Namelesske
(őstag)

Most futtattam egy kompatibilitási vizsgálatot, simán ráengedem az upgradet. Csak nekem még 1 nap van hátra a letöltésből... ezek meg sírnak itt hogy félórát kell várni omg. :D

"We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile." Androidos hibaelhárító: http://goo.gl/wjcPMJ

(#24) MMA87 válasza vanhalen (#11) üzenetére

MMA87
(őstag)

Kikapcsolni én Registry hack-el nem tudtam, váltani viszont lehet, metro felületről is, hiszen ott van a Desktop, rányomsz és voila.

"...A régi nepperekben legalább nem lehetett megbízni! A régi nepperekben még vót anyag!..."

(#25) freelancer

freelancer
(tag)

Udvozlet immar a Win8-bol (azonnal ment elesbe elsodleges OS-nek). Osszefoglalva az eddigi benyomasokat .... Fasza :DDD

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#26) julius666

julius666
(PH! addikt)

Na egyik gépre még ma elsődlegesként fel is nyomom (ott már nagyon érett egy újrarakás), aztán meglátjuk, de kétlem hogy komolyabb gondok lesznek vele.
Egyébként a linkek legalább dél óta elérhetőek csak nem voltatok elég élelmesek. :)

Mindenesetre le a kalappal az MS előtt, csonk nélkül bírják sávszéllel úgy néz ki. Nem értem amúgy miért nem torrentként pakolták ki, de hát az ő pénzük. :P

[ Szerkesztve ]

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott. - Hofi Géza

(#27) vanhalen válasza julius666 (#26) üzenetére

vanhalen
(senior tag)

Nálam most kemény 237kb-el járókeretezik lefele..

[ Szerkesztve ]

(#28) doc

doc
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

na ezt kiprobalom (mar csak 3 ora es lejon :D)
a kovetkezo 1 evben fullosan hasznalhatom legalisan, korlatozas nelkul?

mar csak at kene meretezni valamelyik particiot hogy legyen neki hely... tud valaki ingyenes, mukodo particio atmeretezot?

ja es egy fontos kerdes: gondolom ez ('jo' windowsos szokasnak megfeleloen) kerdes nelkul kinyirja a mar meglevo GRUB bootloaderemet, ugye?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#29) randras

randras
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Lejött az ISO 5 perc alatt, VM-be be, ez fogad:

Valakinek valami, bocs a nagy képért...

doc: MiniTool Partition Wizard Home Edition zsír program, de a home nem biztos, hogy tudja. Egyébként ja, valószínűleg, habár ki tudja, én élesben nem próbálnám ki. :DDD

szerk.: Hoppá, beszarok, felhúztam a magok száma VM-ben 1-ről 4-re, és megy. Gépigény :DDD

[ Szerkesztve ]

Külföldi termékrendelések lebonyolítása tetszőleges díjjal: http://goo.gl/UCAL1 || Megbízhatósági pontjaim: http://goo.gl/2KRQJ (TOP100-ban)

(#30) Kendek válasza doc (#28) üzenetére

Kendek
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Éppen ezért telepítettem VirtualBox alá, mert azért érdekel engem is.

<-ƘƘ-> Systemback

(#31) Brown ügynök válasza doc (#28) üzenetére

Brown ügynök
(senior tag)

Ehhez mit szólsz?

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#32) vanhalen válasza doc (#28) üzenetére

vanhalen
(senior tag)

Próbáld ki Easeus-t:[link] (lassú, de megcsinálja, amit kell)

A másik meg, hogy a Win8 is a win7-hez hasonlóan gondolom BCD-t használ a bootoláshoz, abba meg beleinjektálhatsz a linuxtól, bsd-n át osx lionig mindenféle OS-t az EasyBCD nevű progival: [link] Max akkor a Win8 BCD-jével bootoltatod be a rendszereidet.

(#33) Tibor92

Tibor92
(tag)

Feltettem főrendszernek. furcsa, de baromi gyors, és stabil. windows7 64 bit driverek ok.

csak megnyugtatásképp. a töltésről meg annyit kp 6-7 mp-el hamarabb simán betölt.

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#34) agressiv

agressiv
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez a gagyiság netovábbja. :DD :W

Hát még a borz.....

(#35) Móci válasza Tibor92 (#33) üzenetére

Móci
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az asztalról feltennél pár screenshotot? Kíváncsi vagyok, hogy rendes pc-n hogy néz ki ez.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#36) MMA87

MMA87
(őstag)

Háátttt 768MB RAM-al senki ne próbálja ki 1 magos procin. Muternak feltettem Fusi Amilo L7310GW-re, kb 5 perc után mondta, hogy jó akkor csináljam vissza :D Pedig W7 még elment szépen rajta, kicsivel nőtt a gépigény W7-hez képest, bár erősebb vason elhanyagolható.

Ami számomra elsődlegesen zavaró, hogy a beépített mail kliensben nem lehet egy egy lap/oldal hasáb méretét szabályozni, mint outlook-ban, vagy intézőben pl. De amúgy hamar megszokható a Metro. :)

(#37) kiskaktusz

kiskaktusz
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Egy hete sincs, hogy reinstall volt win7nél.. :D Letöltöm és megnézem milyen, de csak jövőhéten.. :D

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#38) SirRasor

SirRasor
(senior tag)

VirtualBox-ban telepíteném, de a procim nem támogatja a virtualizációt, így csak 1 magom van. Most akkor bekaphatom? :( Esetleg van erre valami kerülőút (ami nem vmware)?

Make Love not war! | Menhely játékom: http://menhely.uw.hu | Sztereogramos honlapom: http://rasor.uw.hu

(#39) Elrood

Elrood
(őstag)
LOGOUT blog

Én is elkezdtem letölteni, egy tabletre fog felkerülni, valószínűleg sokáig nem tudom nyúzni, mert vissza kell adnom a gépet.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#40) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Próbálta valaki usb-re másolni a telepítőt?

Nálam a win7 usb tool megáll a másolásnál, hogy hát bocs, de ez nem megy... Hibaüzenet természetesen nincs. :U

(#41) L Balázs

L Balázs
(tag)

Egy pár észrevétel:
-nem érdemes sok metro alkalmazást használni, mert amit egyszer megnyitottál, az bentmarad a bal oldali "futó alkalmazások" (vagy minek hívjam) listában, és akkor sem tűnnek el, ha lelövöd őket feladatkezelővel
-eltűnt az asztalt megjelenítő gomb a tálca jobb végéről
-már a developer preview-ból is hiányoltam a startmenüt
-a ribbon-os intéző baromi jó
-az aero és a metro felület külön-külön szép, de ahol néha együtt tűnnek fel, ott valahogy túl nagy a kontraszt köztük
-az aero-s és a metro-s IE-nek külön munkamenete van (hiába jelentkeztem be a Facebook-ra az egyikben, a másik nem tudott róla semmit)
-drivertelepítés nélkül egyből működik minden
Elsőre ennyi :)

(#42) MMA87

MMA87
(őstag)

Eddig nem voltam nagy Internet Explorer-es, de határozottan tettszik ez a 10-es verzió :)

Win+C gomb varázslatos dolgaira is most sikerült rájönnöm :K

[ Szerkesztve ]

(#43) XP NINJA

XP NINJA
(senior tag)
LOGOUT blog

valaki help!!!

felraktam es nincs meg egz programom sem de a windows.old megvan. abbol hogz allitom vissya ay egeszet? az sem baj ha visssya kell menjek win7-re, csak legzenek meg,

battlefield 3 meg ilyesmik voltak szoval fontos

(#44) atila4 válasza Polllen (#40) üzenetére

atila4
(senior tag)
LOGOUT blog

Nekem is ugyanez a probléma...

(#45) MMA87 válasza L Balázs (#41) üzenetére

MMA87
(őstag)

+1

Maps alkalmazás sajnos Magyarországon Aeral view-ban nagyon szegényes, persze US-t nézve tökéletes :P

(#46) vanhalen válasza XP NINJA (#43) üzenetére

vanhalen
(senior tag)

Ha windows Old-ba tette, akkor az előzőnek (win7) szerintem lőttek. A fájljaid viszont meglesznek. "visszaállítani" úgy, hogy fussanak is a win7 alá telepített progijaid is, nincs lehetőség, max a programjaid újratelepítésével.. Ettől még a mentéseid valahol meglesznek, de az megint más tészta melyik game hova ment és működik e a mentés másolgatás után.

[ Szerkesztve ]

(#47) julius666 válasza L Balázs (#41) üzenetére

julius666
(PH! addikt)

nem érdemes sok metro alkalmazást használni, mert amit egyszer megnyitottál, az bentmarad a bal oldali "futó alkalmazások" (vagy minek hívjam) listában, és akkor sem tűnnek el, ha lelövöd őket feladatkezelővel

Nem mélyedtél bele a metrós alkalmazásmodellbe igaz-e? :)
Alapvetően változtak meg a dolgok a klasszikus Wines megoldáshoz képest, több köze van a mobil operációs rendszeren megtalálhatóhoz. A fókuszban lévő alkalmazáson kívül a többi hibernált állapotban van, nem zavar sok vizet. Ha kell a memória a rendszernek kilapol majd közülük a memóriából amennyit jónak lát.

Egyéb: másnak is előfordul az hogy a telepítés a legelején a halacskás képernyőnél nem megy tovább csak ott teker?

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott. - Hofi Géza

(#48) XP NINJA válasza vanhalen (#46) üzenetére

XP NINJA
(senior tag)
LOGOUT blog

es akkor most mit csinaljak hogy tudjak jatszani?

(#49) Polllen válasza vanhalen (#46) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Telepitésnél nem nagyon érdeklödött, hová települjön... Szerencsere van teljes backup...Ez feature?

(#50) Skynet258 válasza Polllen (#40) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Nekem ráment, de telepíteni már nem tudtam róla, mert megfagyott rögtön az elején...

julius666: na igen, nekem. Ott viszont úgy megfagy, hogy a Num Lock is beáll, tehát meghal minden, csak restart segít. Végül így fel sem tettem, csak Virtualboxba... hát... egyelőre nem győzőtt meg, hogy nekem ez a Win 8 KELL... :U

[ Szerkesztve ]

Android tesztek, játékok, programok, hírek: http://andro-id.info ** Sony Xperia Z1 Compact fólia, dokkoló és egyebek eladók!

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.