Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz SylverR #24 üzenetére

    Na de én csak magamról beszéltem, hogy jó lenne, ha meglenne oldva a 4K-s támogatás (4K-nak írják mindenhol, nem írja ki senki 2160p-nek, ez terjedt el, talán mert rövidebb, és könnyebb megjegyezni, meg marketing bullshit ugye...), akkor nekem nagyon jó lenne, mert munkára tudnám használni, és játszani is rajta natív felbontáson :K 40" meg nem kell. Nekem most egy 24"-os monitorom van, és sokszor beállítom (mert nVidia Downsamplig-el meglehet csinálni) a 2560x1440-et, hogy több minden elférjen. Az még nekem bőven olvasható, nem állítok be semmilyen scaling-et. 4K-hoz nekem legalább 27" kell, különben scaling nélkül nehezen olvasható. Ha a Windows-nál megoldják, a scaling problémáját, akkor még jobb lesz 27"-on. Nagy monitor nem kell, nem látsz sehol nagy monitorokat, csak nagyon speciális esetekben, "tervezőasztalokon", akiknél CAD progik futnak. 32" a maximum, de az már elég extrém lenne az asztalra...

    A pixeles dolgot pedig ezek szerint nem csak én nem értem :D Pont az az egyik jó dolog a nagyobb felbontásban, hogy növekszik a ppi, és már nem látszanak pixelek, még 50"-on sem látszik 4K-nál szabad szemmel :)

    (#25) Abu85: De mindeközben jön 30 olyan játék, amik várhatóan bőven a felsoroltaknál sikeresebbek, hosszabb életűek lesznek, most 4x annyit beszélnek róluk, még sem fogják a Mantle-t támogatni. Ez az, ami azt mutatja, nem foglalkoznak vele, hiszen nem fogja a legtöbb támogatni.

    [ Szerkesztve ]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák