Új hozzászólás Aktív témák

  • SylverR

    senior tag

    válasz BlackSoft #20 üzenetére

    Magadra vess. Én úgy értettem arra gondolsz, hogy 4 kép egymás hátán fér el, hiszen az 1080-as felbontást hoztad a 4k mellé. Rendben, félreértettem. De írhattad volna érthetőbben. 4k = fullhd. 1080p = 2160p. Ennyi. Ha normálisan írod, nem értem félre.

    De én nem akarok 4 db fullhd képet kipakolni. Ha munkához kell az embernek, akkor pont, hogy nagy méretű kijelző kell, nagy felbontással. Tehát 40"-nál nagyobb 4k-s. Akkor látsz mindent, szépen. Picibe semmi értelme, mert csak vakoskodik az ember és nem látja mit csinál. Persze, sz.r a szemem, akasszam föl magam ugye? ;] Szóval kösz, nem kell 4k, főleg kis méreten nem.

    A háttér pont, hogy marhára nem érdekel. A fényképeknél meg nem azzal van a bajom, hogy túl kicsik lennének. Nekem a pixel méretével van a gondom. Nem értem miért nehéz ezt mindenkinek felfogni. :(((

    Mantle: engem meg pont, hogy a hülye vaccsdogzod nem érdekel. Láttam belőle képeket, meg hallottam mi az. Már arra se pazarlom az időm, hogy youtube-on megnézzem. Mert ronda - tipikus nvidia grafika - és gagyi. Persze, hogy nem támogat Mantle-t, hiszen az nV lefizette őket. :U Meg eleve arra is készült szerintem pc-n. Szerintem a többség többet jelent, nem kevesebbet. Tehát ha többen támogatják, akkor sokakat érdekel. Hogy a "régi" fejlesztőket nem érdekli, az sem érdekel senkit. A régi fejlesztők általában begyöpesedett, szűklátókörű emberek. Akik megtanultak valamit 20 éve, és nem hajlandóak újra tanulni. De nem töltök több időt egy fanatikus zöld-kék fan meggyőzésével, mert sziszifuszi feladat. :N

    Nem!

Új hozzászólás Aktív témák