Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz Abu85 #10 üzenetére

    De Mantle-t nem támogat semmi, és nem is érdekli a fejlesztőket. BF4 BF4 BF4, az sem érdekel senkit már, 1 hónapig volt érdekes. Ez is egy probléma azt hiszem :K

    (#9) SylverR: Nagyon is elég 27-30" a 4K-hoz, csak gondold át más oldalról... 4K az 4x1080p terület. Vagyis 4db ablakot meg tudsz nyitni "fullhd-ban" egyszerre.
    Nekem ez irtó nagy segítség lenne videóvágáshoz, és modellezéshez... Csak a Windows-nak is támogatni kellene, legalább annyira, mint az OSX-nek a scale-t, és akkor nem lennének 27"-on hangya betűk, stb.
    FullHD nekem nagyon kicsi, 2560x1440 sem elég nagy. 4K jó lenne, de azok a problémák miatt, amiről a cikk is szól, nem fogok venni. Jelenleg nekem csak az LG csodája, egy 3440x1440-es felbontású 34"-os monitor a megoldás egyelőre. Lesz elég helyem nagyjából, és a gép is bírja, játékok is mennek 16db Titan Z nélkül normálisan.

    TV-nél viszont 50-60" tényleg az ideális, persze ahhoz kell egy megfelelő szoba is :D

    (#12) SylverR: BF3. Kb minden BF3 játékos várta a BF4-et, hogy milyen jó lesz, de alig játszottunk vele. A játékosok legalább fele visszatért a BF3-hoz, és elfelejtette a BF4-et. Nem jó a multi, bőven jobb a 3 :K

    [ Szerkesztve ]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák