Új hozzászólás Aktív témák

  • Hokoyumi

    tag

    nemhiszem hogy ez a kérdsőív valós képet mutat
    vagy csak akkor ha minden olyan embert megkérdeztek aki azt se tudja mi is az az internet

    nemtudom mennyire helyénvaló és megvalósítható a dolog (nem a tachnikai oldala)
    de mi lenne ha itt a lapcsaládon a főoldalakra dobnátok 1 normálisan összeállított kérdőívet?
    itt azért nagytöbségében az emberek tudják mit honnan/hogyan lehet beszerezni az interneten kereszül, és hogy azt a letöltött dolgot mennyivel másabb használni/kezelni mint 1 ténylegesen megvásárolt gyári akármit
    akár elmehetnétek 10-15 ezer kitöltésig, vagy kint lenne x ideig és aztán kiérékelitek
    sztem sokkal valósabb képet kapnánk arról itthon, hogy és milyen formában működik ez a dolog
    persze lehet nem volna benne az utcán terjedő fizetős kalózmásolat, de sztem ez már elenyésző mértéket ölt

    én a cikk alapján több lépcsős kérdőívre gondoltam pl
    szoktál-e ...... letölteni? - igen / nem / csak eredetim van (dobozos)
    ha igen honnan? torrent, ingyenes ftp.... / fizetős ftp, warez... / hivatalos fizetős forrásból (steam, itunes, akármi....)
    a többi opciót sztem fölösleges tovább bontani

    am ha lesz is ilyesmi természetesen csak a válaszadások számát regisztráljátok, azt hogy ki hogyan válaszolt inkább nem, még ha regisztrációhoz kötitek is a kitöltést

    kíváncsi vagyok ki mit szól a dologhoz, ill hogy a házigazdák hogyan értékelik a felvetésem

    Amit nem tudsz nem fájl, ilyen a szájber tér. | "Jó lenne még a homokozóba ríni a dömperé"

Új hozzászólás Aktív témák