Új hozzászólás Aktív témák

  • lordovravens

    tag

    válasz Penge_4 #750 üzenetére

    Nekik is olyan sztem, mert tényleg mindig csak vmi más marhaságot hozol fel(mert mi lenne, ha a Himaláján laknánk...)
    Gondolom mind tudják, mi a magyar valóság, sőt feltételezem látták a Zeitgeist-et is, de ha nem akarnak éhen pusztulni, akkor holnap is el kell menniük melózni. Ha az általad emlegetett ideológiák mentén megpróbálnál, valami alternatívákat találni, ténylegesen tenni(akár annyit, hogy jobblábbal kelsz fel, lehajtod a wc-deszkát...), mindjárt neked is jobb lenne.
    Tényleg picit ürítsd ki az elméd és lazulj el, indulatok nélkül gondold végig a világról alkotott képedet és keresd meg benne a helyed. Ha így folytatod, attól se neked, sem a világnak nem lesz jobb, max. gyomorfekélyed lesz. Komolyan koncentrálj azokra a dolgokra, amik jók az életedben. Képzeld el, ha egy bokszoló ilyen lelkiállapotban, mint amilyenben te lehetsz az írásaid alapján szállna ringbe, meddig bírná? Hogy akarsz így világot megváltani?
    A többiek meg nem a Rockefellerék, hogy az ellenségeid legyenek, csak nem teljesen értenek egyet veled és felb@ssza őket, hogy elbeszélsz mellettük és érzékelik, hogy zavart vagy.

    Halhatatlan lélek acél testben. Ez vagyok én, a Cseléd Srác.

Új hozzászólás Aktív témák