Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz vvvbandi #101 üzenetére

    Persze így is hatalmas újdonság... csak nekem komolyabb CAD és orvosi eszköz K+F munkákra kéne, és nem játékra otthon. Akkor meg biztos nagyon hamar belefutnék a limitációkba, hogy bocs de ez a modell laggolna már. Pl érdekes kérdés, mi lenne egy wireframe modell megjelenítéssel, ami csak fekete vonalakból áll? Technikailag... Remélem mihamarabb megtudjuk, mik az eszköz határai jelenleg.

    Az eyecandy-t úgy értem, hogy sokan azt képzelik ezekből a techdemókból, hogy majd komoly munkára használható már az első kiadás... közben lehet csak egy szórakoztató eszköz lesz ami a nappaliban poén.

    Viszont PC + 2D Stream-el fotorealisztikus animált modelleket is ki lehetne rakni AR-re. Engem nem zavarna egy nagy sebességű kábel, ami egy workstationből jön ki. Pl egy sebészeti alkalmazásnál, már elengedhetetlen a nagyfokú pontosság minden téren. Vagy egy "Realtime 24/7 Girlfriend modder to Emily Ratajkowsky" app :D

    Amúgy nem kötekedni akartam, csak rengeteg dolgot nem tudunk még... nagyon tetszett a cikk és sok újdonságot megtudtam. Szóval hálásak vagyunk az élménybeszámolóért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák