Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vvvbandi

    csendes újonc

    válasz Ren Hoek #102 üzenetére

    "sokan azt képzelik ezekből a techdemókból, hogy majd komoly munkára használható már az első kiadás... közben lehet csak egy szórakoztató eszköz lesz ami a nappaliban poén."

    Pont az első kiadás az, ami a korlátai és az ára miatt elsősorban munkára lesz használható, játékra kevésbé. Persze van olyan, amire jobban alkalmas lesz, mint másokra.

    "Viszont PC + 2D Stream-el fotorealisztikus animált modelleket is ki lehetne rakni AR-re. Engem nem zavarna egy nagy sebességű kábel, ami egy workstationből jön ki. Pl egy sebészeti alkalmazásnál, már elengedhetetlen a nagyfokú pontosság minden téren."

    Nem tudom milyen sebészeti alkalmazásban gondolkodsz... de ha a sebész fejére akarod rakni, akkor nagyon fontos - szerintem, laikusként - hogy szabadon mozoghasson a műtőben és ne lógjon mindenféle kábel a sebbe. A fotórealisztikus megjelenítés ugyanakkor nem számít. A pontosság (tehát, hogy pl. részletesen és a megfelelő helyeken lássa az ereket, csontokat, stb) ugyanakkor adott, a hologramok nem "másznak" el, ott maradnak, ahol lenniük kell.

    "Vagy egy "Realtime 24/7 Girlfriend modder to Emily Ratajkowsky" app :D"
    Jah, ehhez kell a fotórealisztikus renderelés :) Meg a nagyobb látószög. És persze a vezeték nélküliség is, hogy kimehess vele a... khm... konyhába :D

Új hozzászólás Aktív témák