Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz dr faustus #255 üzenetére

    ''Hát most erre mit mondjak? Azt, hogy ezt akár én is mondhattam volna a te érveidre?''
    Mint pl.? (Á, de inkább ne, nem akarom újraiterálni az egészet, főleg így.)

    ''Nem vagyok én ügyvéd, hogy ilyen általános frázisokkal lövöldözzek egy szakmai vitában.''
    A ''szélmalomharc'' kifejezést talán én hoztam fel? ;)

    ''Nem, baj, előfordul az ilyen, egyszerűen rosszul érzed, mert abból indulsz ki, hogy a PS3 processzora újfajta, jobb, és minden más észérvet ennek rendelsz alá.''
    Ez így teljesen hamis. A véleményem sokkal részletekbe menőbb, és nem alárendelem az észérveket, hanem a részletekből következnek. Felületesebben nézni a dolgokat értelmetlen.

    ''Szíved joga ezt hinni, de talán ne szintetikus benchmarkokkal próbáld már bizonyítani ezt, ha lehet.''
    Csak nem az IBM tesztjeiről beszélsz? Mert azok a legelső, mátrix-szorzás kivételével a legkevésbé sem szintetikusak. Nem SPEC értékeket, és hasonlókat látsz ott! De a topik folyamán linkeltem már pár egyéb valós alkalmazást is. (Látod, látod, hiába próbálkozok én itt bármivel, ti csak nyomjátok a sablon motívumokat. ''Csak szintetikus tesztekben jó''... :( )

    ''Carmack sem a szintetikus teljesítményét kritizálta, akkor miről beszélünk?''
    Hát nem erről, az biztos.

    ''Neves PS3-as fejlesztők, kontra ''hatalmas szaktekintélyek'' minősítgetés? Pffff, nincs meg hozzá az alapod, hogy te meg tudd ítélni, kinek van igaza''
    De képzeld, megvan. Magam is programozó vagyok, és tanulmányozom a Cellt. Na persze ilyen extrém tekintélytisztelettel szemben az én nyilván kevés vagyok, mondhatok akármit.

    ''ezért eldöntötted, hogy a ''neves'' PS3 fejlesztőnek hiszel, nem pedig a ''hatalmas szaktekintélyeknek''. Te dolgod. De legalább ne próbáld már ezt objektív szemléletmódnak eladni.''
    Én nem hiszek egyiknek sem, csak meghallgatom őket. Ezzel szemben ti vagytok azok, akik vagy az egyiknek, vagy a másiknak hisztek, és ezért érdektelenek itt az érvek.

    Na jó, most már tényleg befejezhetnénk, erre nincs időm.

Új hozzászólás Aktív témák