Új hozzászólás Aktív témák

  • Fontos?

    tag

    válasz bambano #216 üzenetére

    " Amikor telemetriai adatokat küld például az outlookból, akkor elküldi a te személyes adataidat, illetve azok nevét és email címét, akikkel levelezel."

    Erre vonatkozólag kérek egy nyilvános bizonyítékot, mert csak így, nem fogom elhinni.
    A szabályozási lehetőségeket is figyelmen kívül hagytad.
    -ez így nem fog menni... Kérem a bizonyítékot.
    -------------------------------------------------------------------------

    "egyrészt nem jelzi. másrészt satyából kitört a rapli, hogy akármit is állítasz be, akkor is elviszik a telemetriát. harmadrészt: lehet nullára csökkenteni a w10 kémkedését? nem. akkor törvénysértő és bugos. negyedrészt mit csinálsz, ha a w7-eden állandóan raplizik, hogy tedd fel a w10-et, de te nem fogadod el a feltételeket? leránt arról a tetű telepítőszerverről pár gigát, majd nem rakja fel? ötödrészt miért nem lehet letiltani windowson azt a kb patchet, ami elindítja a w10 telepítését? hatodrészt miért vannak olyan "biztonsági frissítések", amik visszakapcsolják az alapértelmezett alkalmazásokat? hetedrészt miért indított kampányt az ms, hogy ezentúl nem lesz backdoor a windowsban, ha eddig se volt? (hint: volt)."

    1.- De igen jelzi, a szövegben oda van írva a telemetria, be is állíthatod.

    2.-3.- Senki nem állította, hogy teljsen letiltható, olvasd csak el mit írtam, ha nem érted, akkor itt megállunk és veled ne, vagyok hajlandó tovább vitázni, mert akkor valótlan dolgokat állítasz, már az netto hazugság, hogy "kémkedésként" állítja be bárki! -szóval olyat állíts, ami igaz, ellenben nem fogsz érdekelni.

    4.- Nincs win 7-em, de tudtommal is erőszakos, mint írtam...ezt hagyjuk nem téma most, de megakadályozható. Tehát megint hamis dolgot állítottál.
    ([GWX Control Panel])
    Ugye többször nem kell leírnom, hogy ezt a tolakodó viselkedését most hagyjuk?

    5.- Eddig, amit írtam, el sem olvastad, hiszen DIREKT kértem, hogy ebbe külön most ne menjünk bele! Te 2x is leírtad, 2 mondatban egy és ugyanazt a témát.
    Akkor tessék mégegyszer a válasz: [GWX Control Panel]
    Remélem ezzel ezt a témát, amire DIREKT írtam, hogy "most hagyjuk" , ezzel le is zárhatjuk, mert a fenti linken szereplő alkalmazás teljesen működő megoldás a problémára.

    6.- Ez akkor fordulhatott elő, amikor a 10240 -ről, 10586 -ra ugrott a BUILD szám, de...kiemeljem? ok... DE! az áruházi alkalmazások mindössze cserélve lettek a funkcionalitásuk megvonásával, egy másik alkalmazásra. Röviden :Nem törölték az alkalmazást, csupán fogtak egy másikat és a másikat jelölték be xy file kezelésére, megnyitására. (PL Filmek-TV alk, cseréje VLC playerre)
    Erről biztosíthatlak, hogy erre a megoldás az, hogy eltávolítjuk a beépített alkalmazásokat.
    -ha nincs a gépen, nem fogja ...és nem is teszi... a beépített alkalmazáshoz kötni xy file kezelését, megnyitását.

    7.- Volt ilyen? Ezt nem tudom. Ha volt kérek bizonyítékot.

    -----------------------------------------------------------

    "és akkor ilyenekről még nem beszéltem, hogy a w10 aktiválása egy rémálom (átfogalmazhatom: orbitális szopás), a windowsos alkalmazásokon meg szétröhögöm mostanában az agyam, annyira hihetetlenül szarul van megírva némelyik. már czollnert se idézem, mert túl enyhe..."

    Aktiválásaaa? :D Mire gondolsz? Nem kell warezolni :)
    Egyébiránt elárulom, aktiválni pláne nem kell.
    Amennyiben rendelkezel eredeti win7, 8, 8.1 kulccsal akkor a Win 10 teljesen automatikusan aktiválódni fog!
    -nem értem, ha automatikus, miért szörnyen nehéz.
    Biztos vagyok benne, hogy warezről beszélsz, de a gond az, hogy akkor meg hatalmas, orbitális, banális user error történt :D

    ...alkalmazások. Valóban, van bőven szemét, sokan reméljük, hogy ez változni fog.
    Szegényesnek annyira nem nevezném, ha megnyitom van bőven...
    Egy biztos, hogy azért amióta elindult, folyamatosan fejlődik, desktop szinten legalábbis biztosan.
    -de legyen igazad is valamiben: fosszarhulladék

    "ha te ezek alapján még hiszel a microsoftnak, az a te bajod, de fogadd el, hogy olyan skatulyába kerülsz miatta azoknál, akik nyitott szemmel járnak a világban, ami neked nem fog tetszeni."

    Igen, legyen az én bajom, hogy mikor, kiben mennyire bízom, stb...
    Fogadd el kérlek te is, hogy én a helyedben nem neveznélek ilyen gondolkodással és felfogással nyitott szemmel járónak. Pont ellenkezőleg, inkább azt látom, hogy teljesen becsukod és még csak ki sem akarod nyitni.

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNBP18nrRdw#!

Új hozzászólás Aktív témák