Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    válasz Pug #668 üzenetére

    Oh. Üdv a topicban kedves Pug. Minő öröm olvasnom kedves, kulturált és legfőképp szánalmas irományod! Vegyünk sorra pár apróságot:

    1.
    Fúúúúú!!!!
    Egészen eddig meg tudtam állni a sok elvetemült kreténség ellenére, hogy közbeszoljak...

    a sok elvetemült kreténség az tényleg zavar engem is... főleg ha olyan kretének tollából jön épp nekem, akik olvasni még csak csak, (bár későbbi példa alapján ezt is kétlem), de értelmezni már egyáltalán nem tudnak - nyugodt szívvel vedd magadra. :)

    2.
    Nehogy már ténylegesen azt állítsd, hogy a visszaverődő (nem teljesen sík, tehát nem teljesen tükröző felületről) fény azonos intenzitásu kitetségnek számít a szem számára, mint mondjuk a papírról való olvasás
    báááááááá

    Ki és hol állított ilyet? Talán ha linkelnél vmit... mert én nem nagyon emlékszem, hogy ilyet irtam volna. Sőt! Pont ellenkezőleg. Kifejtettem a #375 hsz-ben (alapszinten, hogy a kretének is értsék - bár ahogy látom, igy is tul tudományos szintű lett) hogy a fénynek milyen az alapvető természete és mindez miért és hogyan változik, és ezután hogyan befolyásolja a vizuális látást. Sajnálattal közlöm, hogy emiatt a kretén szót innentől csak rád értem.

    3.
    De ezt lenyelem, legyen az én bajom, h engem ez érdekel
    Innentől kezdve leszarom a véleményed, már bocs. Egyszerűen aki arra nem képes hogy elolvasson vmit és felfogjon, mielőtt kinyilik a szája, annak a véleményére minek adjak... főként ha még ezek után következetesen a gondolkozása sem lehet ép - ergo egy igazi kretén - bizony, rád gondolok. :)

    4.
    De tényleg szomorú, h ennyire sötét és elvakult emberk vannak.
    Menj el a játszótérre homokozni mint egyszemélyben egy komplett kretén csoport, és akkor máris csak okos emberek maradnak itt, akik felfogják a másik mondanivalóját, és csak eztán kezdenek el vitázni a témáról. Ráadásul teszik mindezt kulturált módon.

    Még egyszer köszi a semmit sem érő hozzászólásodat, melyek után a szememben uj teret enged a szánalom fogalma, méghozzá nem más mint a te részedre, kedves Pug.

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák