Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #40553216 #242 üzenetére

    Röhej az hogy mined egyes szavaddal támadási felületet keresel ezen a dolgon. Nincs kedvem vitatkozni elvakult fanatikusokkal, mert egyáltalán Semmiben nem látom,, hogy igazad lenne. Teljesen eltérően látjuk ezt a dolgot és szerintem a világot is. Nem hogy elgondolkodtatni nem tudtál a váltáson, hanem amúgy meg ezzel a pár hozzászólással inkább csak megerősödött bennem az az érzés hogy Inkább fizetek közvetve egy jó minőségű ingyenes programcsomagért .
    A cikk lényege hogy DIÁKOKNAK ingyenes. Nekik Windows kell, meg Office, ami elterjedt, könnyen használható. Nekik a hétköznapokon, 3 klikkel bármit felteszek rá és telepítek, frissítek. oprendszer kell, meg olyan Word és Excel , amit bármikor bárhol elfogadnak, fogadni tudnak , megnézni tudnak. mert a diákok jó része nem informatikusnak tanul, hanem általános iskolába jár, vagy éppen teljesen más irányba kíván elhelyezkedni. Nekik van ingyen ez a programcsomag. Aki meg informatikusnak tanul, vagy lázad az ország és Microsoft kapcsolata ellen, evidens, hogy több irányban kell fejlődnie és több mindenhez kell értenie mint egy hétköznapi, nem informatikus diáknak. Ezt nehéz felfognod és megértened. Az pedig hogy kinek mennyi pénzt ad az állam nem érdekel, mert ebből legalább a fiam kap vissza valamennyit meg a lányom, meg még közvetve én is.És már többen leírták hogy jelenleg nem fizetett érte az állam, sőt nálunk sokkal gazdagabb országok kormányzata sem , akiknél szintén világszerte be lett vezetve ez a lehetőség.( persze tudom, termékcsapda stb.. )
    Részemről nem kívánom veled folytatni Erről a témáról a társalgást. Persze ez nem emberi mivoltodnak szól, hanem annak, hogy ezt a dolgot teljesen másképp látjuk. és úgy sem tudjuk egymást meggyőzni egymás igazáról valamint nem is akarlak, inkább csak az lenne a jó, hogy megpróbálnád látni a világot egy olyan gyerek szemével, aki nem szopni akar a Linuxon meg parancs sorozni, meg nem szívni azzal, hogy ha valamin dolgozik, az vagy el indul más gépén , vagy nem. részemről kiléptem ebből, további jó lázadást.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák