Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #40553216 #233 üzenetére

    Teljesen elvakultként kezeled ezt a dolgot. Az adós példámat ismét nem értetted meg. Azzal hogy ezt hoztam példának nem konkrétan Budapest és a tömegközlekedés számít, hanem az hogy nem lehet azon hisztizni hogy ha közjóra megy kivételesen apénz akkor az megéri e vagy nem. Mert mind2 dolog a tömegközlekedés és az ingyenes elterjedt minőségi szoftvercsomag fontos az embereknek, diákoknak ) Ez leegyszerűsítve a példa lényege.
    Egyébként még ezzel annyit hogy ezéért a programcsomagért konkrétan NEM fizet az állam semmit. persze lehet jönni termékcsapdával, amit a hétköznapi kisdiák pont le fog szarni.
    Amúgy azt te tudod hogy Microsoft mennyi pénzt hoz Magyarországra jelenleg? ( ne hogy azt hidd hogy én MS párti vagyok vagy szponzorálom őket, szó sincs róla. csupán. Elárulom hogy többet , mint amit az állam fizet( ne ) nekik
    "A Microsoft Magyarországon több mint 500 millió forintnyi társasági adót, munkavállalói után közel 1 milliárd forintnyi járulékot fizet évente, míg bérköltsége meghaladja a 3 milliárd forintot. "Közvetlenül magyar családok százai köszönhetik biztos egzisztenciájukat, megélhetésüket ennek a társaságnak". A Microsoftnak 3 ezer hazai partnere van, így közvetetten mintegy 50 ezer embernek ad munkát. Ezen partnerek több mint 60 százaléka magyar tulajdonú vállalkozás "

    persze biztos nem karitatív céllal vannak itt, megéri nekik is, de ez akkor se 1 oldalú érme.

    az egységes programcsomagra adott válaszod pedig egy humbug volt, amit ki nem állhatok, ha valaki a szóhasználatba köt bele végső fegyverként.
    Amúgy nem értem hogy jönnek ide opredszerek? Linux meg Windows? Ms Office és esetleg Libreoffice.
    ha mind2 program ingyenes egyértelmű melyik jobb . ( nem, nem a Libre.)
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák