Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    válasz King Unique #241 üzenetére

    Ha a képen látott be van állítva, akkor szinte nem is találkozol a Metroval Jó hogy leírtad, mert itt a hiba: szinte Nekem nem szinte kéne, hanem soha. Nem akarok metrot látni a monitoromon. Nagy kérés? Nem szinte, meg néha, a nem az nem. Különben sokan leírták már a tapasztalataikat a 8.1ről, és azokat olvasva is tudhatom, hogy milyen. A kipróbálás nem jó érv. Egy autónál igen, de egy OS-nél nem szükséges, elegendő információt nyújtanak a képek és videók. Hiszen ha én kezelem, akkor is csak látom, itt nincs eltérő fizikai kontaktus, érzékelés, az egeret meg ugyanolyan érzés fogni és kattintgatni vele, mint az XP-nél :) Akkor nem mindegy, hogy amit látok az az én gépemen történik, vagy másén? Értékelem hogy segíteni akarsz, csak nekem nem ugyanaz a jó mint neked Nálam elvi kérdés is a metro teljes megtagadása - nem szeretem, ha rám akarnak erőltetni valamit, ami nem tetszik.

    (#240) GoodSpeed Az mi? 8.1 startmenü? Ritka jó ízlésről árulkodik.. Egy normálisnak mondható menü mellé csakazértis metró csempék, ilyen designert ki kéne rúgni, hiszen ütik egymást, nagyon hülyén néz ki és nincs is értelme.

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák