Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Morden24 #110 üzenetére

    Most már túlságosan álmos vagyok ahhoz hogy mindenre válaszoljak, de erre egy megjegyzésedre még muszáj.

    Lefekteted magad elé és pá, vagy nekitámasztod a párnának, esetleg egy könyvnek

    Kissé nehéz elképzelnem mi ebben a nagyon kényelmes.. Mármint az ágyon fekszel hason, és felállsz hogy a szekrényről levedd a bt billentyűzetet. Felkonfigolod a tabletedet hogy lássa a billentyűt, majd meg akarod nyitni a programot. Támaszkodsz balkönyökkel, megemeled, összetapizod, program elindul. Vissza a párnára, majd elé a bill, és mehet.. Ez röpke negyed óra, 20 perc kínlódás, és még nem csináltál semmit. :D

    Aztán gépelés közben ki kellene választani valamit a menüből, ezért odanyúlsz, és ahogy tapogatod, imbolyog a párnán a cucc, ezért inkább megfogod kézzel, és felemeled. Ez megint tök kényelmes lehet. ;] Utána vissza, majd beállítod a dőlésszöget. Ezután rájössz, hogy jó lenne ha picit rá lehetne még közelíteni az alkalmazásra, ezért megint megemeled, vagy szerencsétlenkedsz félkézzel.... majd elfárad a könyököd, és egy fél mondatnál nem gépeltél többet, de egy csomót tököltél vele... Aztán ha a hátadra fordulsz, akkor meg nem tudod letenni a billentyűzetet csak a hasadra, úgy gépelni meg nem lehet... ha meg odaülsz az íróasztalhoz és a könyvkupacodból építgetsz tablet támasztékot, az megint piszkosul kényelmes lehet... én ezt komolyan nem értem, de biztos jó... :D

    A többit holnap. Jó éjt..

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Morden24 #110 üzenetére

    Azért ez a párnának támasztás engem is megmosolyogtatott... :DD

    Én is gondolkodom pl. tablet vásárláson, lenne egy legalább 7"-s gps-m a kocsiba, meg akkor talán lebeszélném magam a kindle-ről, de ott bukott el a dolog egyelőre, hogy hiányozna a netbook-m billentyűzete az ágyból gépelgetéshez...(mert mindkettőt fenntartani túl nagy luxus lenne nekem)
    most is az ágyban fetrengek és elképzelve tényleg macera lenne, hogy arra figyeljek minek támasztom (estleg ha van lába azon normálisan álljon a puha takarón), miközben írok...

    Persze az egészt off-ba tettem, mert semmi köze a topikhoz... :DDD

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák