Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Cathfaern #29 üzenetére

    Az flame keltés, ha egy oprendszer bug miatt az oprendszer fejlesztőjére is felelősséget képzel valaki?

    Ilyen alapon az is flame keltés, hogy azokra is toltam felelősséget, akik nem rakták fel időben az update-t... Pedig ezt itt nem vitatta senki.

    És az, hogy kussba küldenek valakit, az belefér az alapelvekbe? Mert a jó érzésbe nem...

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • bambano

    titán

    válasz Cathfaern #93 üzenetére

    tényleg semmi felelőssége nincs annak, aki kihagyott 3 métert?

    Autógyárakban is előfordul, hogy valamit eltolnak és emiatt visszahívások vannak. Viszont ha komolyabb problémát, neadjisten emberhalált okoznak, akkor szétperelik az autógyártót. Lásd ford explorer meg a gumik. Az autóiparban van felelősség hasonló szituációban?

    Továbbra is úgy gondolom, hogy a cím túl bulvárosra sikerült. A fejre kitűzött vérdíj azt jelenti, hogy élve vagy halva, de inkább halva. Szerintem az MS határolódna el leggyorsabban egy olyan feltételezéstől, hogy egy vírus írójával kapcsolatban nem törvényes dologra szólítanak fel.

    Ha az én stílusom flém volt, akkor a cikk címe is az.

    Nem beszélve arról, hogy intelligens ember még a kutyának se mondja, hogy kuss. Aki ez utóbbit nem látja be, az neveltetés terén kihívásokkal küzd.

    Egyébként pedig szerintem amit írtál, az csak az elenyésző kisebbségre vonatkozik, márminthogy tudták, hogy updatelni kellene, de direkt nem updateltek. A felhasználók egy jelentős része lopta a windowsát és ez okoz nála galibákat, a másik részének legális windowsa van, és megbízott a microsoftban, hogy elsőre is jó terméket kapott. Ezek az emberek megszokták, hogy az általuk vásárolt termékek anélkül is működnek, hogy minden hónap második keddjén szervizbe hordanák, ha nagy ritkán meg veszélyes probléma adódna a kocsival, akkor arról levélben értesíti őket a szerviz.

    Az, hogy a felelősség közös, nem jelenti azt az én szememben, hogy csak az ms a felelős. Mint ahogy azt sem, hogy az ms-nek nulla felelőssége van a kérdésben.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák