Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    válasz bambano #94 üzenetére

    Autógyárakban is előfordul, hogy valamit eltolnak és emiatt visszahívások vannak. Viszont ha komolyabb problémát, neadjisten emberhalált okoznak, akkor szétperelik az autógyártót.
    Na de ha visszahivjak a kocsit es baromira nem erdekel nem megyek el, valamint egyszer nem nezi meg autoszerelo aztan egyszercsak kiszakad a futomu es meghalok annak nem sok koze lesz az autogyarnak.

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz bambano #94 üzenetére

    De van, de "csak" annyi, mint az autógyártónak aki visszahívta a szériát. De ezt leírták előttem is.

    "Egyébként pedig szerintem amit írtál, az csak az elenyésző kisebbségre vonatkozik, márminthogy tudták, hogy updatelni kellene, de direkt nem updateltek."
    Részben jogos, bár lásd ezt a topicot, azért írta pár ember, hogy ő direkt kapcsolja ki.

    "Másik részének legális windowsa van, és megbízott a microsoftban, hogy elsőre is jó terméket kapott. Ezek az emberek megszokták, hogy az általuk vásárolt termékek anélkül is működnek, hogy minden hónap második keddjén szervizbe hordanák, ha nagy ritkán meg veszélyes probléma adódna a kocsival, akkor arról levélben értesíti őket a szerviz."
    Alapértelmezésben be van kapcsolva az automatikus frissítés. A Win szól, ha új frissítés érkezik (még ha teljesen automatán is települ). A Win szól, ha kikapcsolod a frissítést, hogy így csökken a biztonság. Innentől kezdve szerintem nem lehet arról beszélni, hogy nem tudta, hogy erre szükség van, vagy nem gondolt rá.
    Amúgy ezt úgy írod, mint ha linuxban soha semmilyen bug lenne és nem kéne soha frissíteni :) Főleg, hogy kár a Wint a linux kerneléhez hasonlítani, sokkal inkább kéne a disztribúciókhoz, ott pedig azért találni.

Új hozzászólás Aktív témák