Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz bandiras2 #45 üzenetére

    Elolvastam, lettek is gondolataim, bár nem mindent írtam le :)
    Amit felsoroltál... mit mondjak, inkább nem kapcsolom be. Tudod, mit szoktam csinálni, ha nem saját készletemből akarok zenét hallgatni? Van egy lastfm nevű alkalmazás, ez PC-re telepíthető és van egy mobbler nevű mobilra telepíthető része. (Azért írom le, ha valaki nem ismeri...) Telepíted, választasz egy felhasználó nevet és egy rádiónevet. (Mondjuk Deep Purple rádió) Vagy előadónevet, vagy stílust írsz be és indítod. A szolgáltatás elvileg attól az előadótól és annak a stílusához hasonló zenéket fog lejátszani. Ha valami tetszik, megjelölheted, ha utálod, szintén. A kedvenceid lesz a te könyvtárad, a moblerrel azokat játszhatod le (ha nem indítasz új "adót". Lehetnek barátaid, akik komálják a zenéidet és hallgathatjátok egymás zenéit. Zenehallgatás közben megnézheted az éppen kornyáló előadó zenei életrajzát; a hallgatott zenéket meg is veheted, jó minőségű mp3 formátum pl. 1 szám 0.90 Euró.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák