Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz zuzu000 #18449 üzenetére

    Hát, ezen játék PS3 verzióját sok mindennek lehet nevezni, de szépnek egyáltalán nem! Megvan neked egyáltalán a játék? Csakmert én már vagy 30-40 órát ültem a PS3 verzió előtt, végigtoltam medium-on, hard-on, plusz kipörgettem a Betrayal of Jimmy c. kiegészítőt is, emellett láttam a játékot PC-n is, így van némi viszonyítási alapom. A PS3 verzió minden túlzás nélkül okádék. Recés, pixeles az egész, a textúrák alacsony felbontásúak, csomó fény-árnyék effekt hiányzik, az árnyékkezelés katasztrofális, a distance of view nagyon alacsony, emellett V-Sync problémák is vannak és mindehhez társul, hogy még így is max. 30 FPS-t látsz a legoptimálisabb esetben is, de leginkább a 20 FPS jellemző. Grafikai katasztrófa.

    Nézd meg az Uncharted 2-t! Na, az szép. Múltkor közvetlen az Uncharted 2 után játszottam a Mafia 2-vel és azt hittem, elsírom magam. Zongorázni lehetne a minőségbeli különbséget. Ennyit jelent, hogy valamit kifejezetten PS3-ra készül, vagy csak egy gyenge port. A Mafia 2 PC verziója sokkal-sokkal szebb és nem kell hozzá erőgép sem. Hasonlítsd össze a demókat magad és meglátod!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák