Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    Üdvözletem!

    Ismét segítségért jövök.
    Röviden egy ideje pár naponta van egy pár másodperces áramszünet ami miatt a TP-Link TL-WA801ND ugye áramszünet miatt újraindul, Viszont kliens módban fogja a jelet a fő AX20-as routertől, de újraindulás után nem fogja meg annak jelét, így az utána kötött AP-k és a sor végén lévő kamera rendszer sem elérhető mindaddig míg nem megyek be a 801-es menüjébe, újra rá nem csatlakoztatom. Mi a fen gondja lehet?

    Ha erre nincs tippetek akkor arra volna hogy méterben hol tudnék cat5e kábelt rendelni? Mikor kiépítettem a hálózatot nem volt se fogóm, se csatlakozóm, sőt helyem se ahol ki tudtam volna húzni a kábelt a másik helységbe ahol van az első CPE610 tápfeladója, most viszont már fogó, csatlkaozó, és kábel elvezetésre is volna lehetőségem, de nem szívesen vennék 100 vagy 300 méter kábelt feleslegesen.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák