Új hozzászólás Aktív témák

  • zelikocc

    senior tag

    válasz dchard #73728 üzenetére

    Nem látom mi a csoda várás abban, hogy felhasználják a saját tulajdonú tornyaikat néhol akár a béreltekkel szemben is.

    Drágább lenne lebontani őket, mint felhasználni.

    És azt sem tudom miért kell folyamatosan fikázni mindent ami DIGI-vel kapcsolatos, milyen sérelmet okozott neked?

    Mer’ gyenge a torony szerkezete… ki van az találva, a két országban több ezer darab ilyen van. Meg lett tervezve statikailag hogy bírja, máskülönben nem állnának már.
    Az ég világon semmi baj nincsenek ezekkel a tornyokkal, csak az hogy a DIGI építette. Így az csak rossz lehet, ugye.

    Majd ha a Voda (ONE) elkezdi használni őket mint saját tornyok akkor is savanyú lesz a szőlő? Ez még mindig inkább realitás, mint csoda várás.

    Ha már csoda várás: valakinek van olyan elmélete egy másik topicban, hogy kukázzák a Huawei (voda) eszközöket és az Ericsson (digi) marad meg.
    Na ez már inkább tartozik ebbe a kategóriába.
    Persze ez se logikátlan (csak egy kicsit valószínűtlen), de az eszközök jelenleg adottak, így az az egy tény, hogy egyszerűbb lenne most cserélni a hálózatot, mint 10 év múlva, amikor már semmit nem fog tudni gyártani a Huawei és egyenként kell megvenni az összes új eszközt más gyártótól.
    De tudom ez már neked nagyon meredek pálya, mert te már eltemetted a föld alá a DIGI Mobilos hálózatot antennástól, tornyostól. Én nem várok semmi ilyet, de azért mosolyognék ha aztán így lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák