Új hozzászólás Aktív témák

  • zichie

    senior tag

    Az unokanővérem jelezte nekem, hogy megkereste telefonon őt a vodafone egyik üzletkötője. Jelenleg feltöltőkártyás, azt nem tudom, hogy milyen csomagban van, de ez most nem lényeges.
    Egy olyan ajánlatot kapott, hogy ha átvált go eu előfizus csomagra 2 év hűséggel és még telefont is vesz hozzá, akkor egy általa megjelölt vodás számot ingyen hívhat. Ő 90%-ban ezt a számot hívná, a csomagban található 100 percnek nagy részét lebeszélné más irányokba, de nem lépné túl.
    Jelenleg butatelója van, de akar váltani, így a csomagban található mobilnetet is használná.
    A gond ott van, hogy én átbogarásztam a jelenleg érvényben lévő és a jövőben életbe lépő ászf-eket és mellékleteit, ahol a go eu csomagra vonatkozó díjszabást és feltételeket megtaláltam, de ezt az "egy szám ingyen hívása" lehetőséget sehol. A Vodafone Family hasonlít ehhez a leginkább, de azt meg sima go eu csomaggal nem lehet igénybe venni, továbbá az érintett szám, akit ingyen hívna feltöltőkártyás. Itt valami publikusan nem elérhető egyedi ajánlatról lehet szó, ha egyáltalán ilyesmi létezik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák