Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktojka

    tag

    Október 12-én bementem a debreceni márkaképviseletbe, szerettem volna vásárolni egy iPhone 5 16Gb-os készüléket szerződéshosszabbítással. Közölték, hogy jelenleg nincs, de elkérték az adataimat, s hívnak telefonon, ha érkezik készlet. 2hétig semmi.
    26-án benéztem, hogy van-e valami fejlemény. Azt mondták, hétfőn (29-én) kapnak 4!!! :Y azaz négy darab i5-öt. Megnéztük ezt az előrendelési listát, amin elméletileg én voltam a negyedik. Kérdeztem, hogy akkor hétfőn jöhetek is érte? Ááá… az a biztos, ha hívnak. Nem hívtak.

    A problémám nem is a várakozás, hanem hogy a november 1-jei készülékár változás következtében 50 ezer jómagyar forinttal (99.990 -> 149.990) emelték az árát. :W

    Most hívtam az ügyfélszolgálatot, hogy mi a vastag f@sz van, mert október 12-én, amikor megrendeltem, még nem ezek az árak voltak érvényben. Sajnálják… nagyon, komolyan, tényleg, de nem tudnak mit tenni. Várjak, hátha lemegy az ára. Vagy váltsak magasabb csomagra, úgy olcsóbban megkapom. Hát nem aranyosak?

    Én szeretném annyiért megvenni a készüléket, amennyiért "megrendeltem”. Úgy látom ez esélytelen…
    Ilyen van? :F

Új hozzászólás Aktív témák