Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Landon #12936 üzenetére

    Jó kérdés! Több tényezőn múlik. :U

    1. Magamnak csak abban az esetben veszek, ha kijön az unlock, ugyanis a T-s előfizum júniusig él, és amúgy se tervezem lecserélni az ikont semmiféle smartra.

    2. Meg kell dumálni fatert, ugyanis az ő előfizujáról lenne szó, de mivel azt se tudná megmondani, milyen csomagja van, így ez nem lesz nehéz. :DDD Kicsit furdal a lelkiismeret átvinni egy rosszabb feltételű csomagba, de eddig se érdekelte, és jelenleg is csak azért van számára jó csomagban, mert elintéztem neki, de ha nem kérem el az ügyfélkódját, a mai napig 40ft-os percdíjon beszél. :DDD

    Elméleti akadálya nincs, és amit a legjobban sajnálok az az, hogy "értelmetlenül" legyen v-klubtag, anélkül hogy ki legyen használva az évenkénti készülékvásárlási lehetőség. (2 éve vett egy 5800-t, azt is az én unszolásomra, a mai napig hatalmas lelkesedéssel használja :DDD )

    Létezik még az a verzió, hogy lejár az előfizuja februárban, és átcipelem a T-hez. Ezen agyalok nagyon, mert a médiamánia L-t ki is tudná használni, azzal a csomaggal jól is járna, nekem ugyanúgy 80 lenne az iPhone 4, nem kéne unlockolni, stb. Összehasonlítottam a smart 400-zal, mint tudjuk, ég és föld, tehát rendesen kiszúrnék vele. :U Viszont árban ez rendben van neki bőven, csak hát a feltételek is számítanak...

    A nagy úr viszont jelenleg az, hogy évente aláírhat. Ez a visszatartó erő. Ha akarom, lesz vodás iPhone 4, igazából rajtam múlik. Csak az istennek se tudok dönteni, mert hiába szól minden a T mellett, az évenkénti készülékcsere sokat nyom a latba. A fa alatt nem lesz iPhone, mert államvizsgázom januárban, addig ne legyen zavaró tényező. :DDD Amúgy jobban izgat az évenkénti készülékvásárlás kihasználása, mint az iPhone 4 iránti vágy. :) Ha nem lenne ez a lehetőség, nem izgatna annyira, megvárnám az 5-öt, de ne maradjanak már értelmetlenül kihasználatlanul az évek. :DDD

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák