Aktív témák

  • obehun

    csendes tag

    szevasztok

    tanácsotokat szeretném kérni..:

    szeretném az ati 4870 - 512 mb-os vga-mat lecserelni...de

    komplett gépcserére sem pénzem, és remélem szükségem sincs rá, bár pont emiatt kérném a tanácsotokat..
    jelenlegi gépem, kb 4 éves, télen szerettem volna cserélni, de beütött a krach..karácsony előtt megadta magát a 8 éves 17-es fB 700b flat crt-m, mindazidáig hű társam volt, imádtam..kénytelen voltam venni monitort, dehát crt már nem veszek ugye, " kénytelen " voltam a jövőre gondolva egy dell 2311 ISP paneles monitor vettem..egyből ugrott a 1280 x 1024 -es nativ felbontás, az eddig hasító játékok elkezdtek döcögni, igaz , maximális beállításokkal:)..gép paraméterei: seasonic 420w táp, asus commando alaplap, core 2 duo 6420 -as proci (2,13 ghz -ről 3,2 ghz-re húzva, 50 - % os stabil tunning ), supertalent 4 gb ddr2 es ram, 74 gb - os wd raptor rendszervinyó, + 1,3 tb wd vinyó, ati 4870 512 mb-os

    ati kártyában gondlokodnék, - sajnos rég nem követem a vga fejlődést, ezért szeretném tanácsotokat kérni - olyanban ami a 4870-es tejesítményet legalább 50 % ban túlszárnyalja, de tartok tőle , hogy:

    - nem hajtja ki a meglévő processzorom
    - a vga csere magával rántja a tápomat is, mivel abból is minőséget kell venni, újabb 20 ezer kiadással számolhatok

    köszönöm előre is

Aktív témák