Keresés

Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz kenguroo #2473 üzenetére

    "Itt látszik, hogy nem értesz hozzá"

    Így van, nem értek hozzá. Viszont a metakommunikációhoz inkább, és hát az is beszédes. Megmondom neked őszintén, szét kellett volna szedni azt a gépet, finoman megjelölgetni az egyes alkatrészeket, vagy felírni a számukat és javítás után leellenőrizni, hogy valóban azt csinálták, cserélték amit kértem. Sajnos nincs kétségem afelől, hogy a szervizekben megy a buhera. Ez most egy vaskos állítás, amit bizonyítani sem tudok, de mit tegyek, sok rosszat hallani, a munkaerkölcsről meg inkább ne beszéljünk, annyira kritikán aluli itthon. Tisztelet a kivételnek.

    Az meg, hogy milyen márkát kell venni, biztosan igazad van, amikor a fusit vettük, akkor a boltban azt mondták, hogy csak hp-t ne... amit most te elsőként írtál. Merő szimpátia alapján én most például dell-párti vagyok... aztán majd meglátjuk, hogy három év múlva éppen milyen híre lesz a cégnek, azon gépek alapján, amit ma holnap és holnapután dobnak piacra.

    OFF: emlékezhet arra mindenki, hogy annak idején az anyukák esküdtek a Singer varrógépekre. Ma meg ha benézünk egy varrógépes topikba, azt olvasod, hogy Singert, azt ne!! Ez a Singer már nem az a Singer... És igaz is, meg nem is.

Aktív témák