Aktív témák

  • badika

    tag

    válasz Kobe #9705 üzenetére

    Nekem nem az akkuidő számított amikor megvettem az l502x-et, hanem a minőség, garancia és a teljesítmény. És már 3 hete nincs nálam a gép nem emlékszem pontosan, hogy mennyit írt ki az akkuidőre (volt elég bajom). A 2-3 órát általánosságban írtam. Egy átlag notebook kb ennyit megy (nem 9 cellás aksival).
    És azt leszámítva, hogy az amit én kaptam olyan hangos volt (a hűtése), hogy tulajdonképpen nem lehetett mellette semmit sem csinálni. Filmet nézni rajta pl. egyenlő lett volna egy öngyilkossággal. És azt hiszem egy ilyen kategóriájú gépnél ilyesminek nem lenne szabad előfordulnia. Én bármely gyártótól elvárnám, hogy 200k fölött ne ilyen minőséget adjanak. És hát nem nagyon nyilatkozik senki sem erről a típusról. Sőt azt kell mondjam, hogy sok helyről hallottam már azt, hogy ez a zajos hűtés nem csak az én problémám volt. Lehet, ha elküldöm szervízbe kiderül, hogy valami hibája van és megcsinálják és évekig utána semmi baja, de én nem ezt várom ilyen árér. Egyszerűen csak ennyi a dolog.

    Ja és mellesleg az 5830tg-nek is 3 év a garja alapból.

Aktív témák