Aktív témák

  • Borote

    addikt

    válasz Pocok256 #39858 üzenetére

    Én is ezt akartam kérdezni, hogy ha már most baromi hangos, akkor mi lesz ez után? o.O
    Szóval azt mondod, hogy még 85-90 fokon sem teker maximumon a hűtő? Az elég mongol lenne úgy :B
    Amúgy tudod mi a vicces? Az Y570 i5-tel pont ilyen volt, csak sosem akart felforrni :DDD
    Ha nem kellett a nagy teljesítmény, akkor halkra állítottam, venti kikapcsolt, turbo kikapcsolt, processzor is viszonylag alacsony órajelen működött, ha tehette - semmin nem látszódott meg.
    Ha kellett a nagy teljesítmény, akkor ráadtam a hűtést, processzor tudta tartani a konstans 2,7GHz-t, ha a videokártyát terheltem mellé, annak is volt hangja, de játék alatt nem is ment 75-80 fok fölé - és ahogy nézem, az enyémben még nem is volt olyan jó a pasztázás :)
    Ha pedig akksiról kellett, akkor energiatakarékos módban 6 órát simán el tudtam vele netezni közepes fényerővel - persze kis csalás is volt a dologban, mert 62Wh-s akksi volt benne :P A DV6-osban mekkora van? Kíváncsi vagyok rá :)

    Amúgy nekem is nagyon tetszik a moddolhatóság, ami nekem most leginkább tetszene, az egy T-s ThinkPad A8-as processzorral (vagy A10-essel ;] ), de ez jó eséllyel álom marad :P (Illetve igazából bármilyen noti, amiben nem TN+film panel van... sajnos az új TP-kben is az van :( )

Aktív témák