Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz JoceeHunt #59886 üzenetére

    Én is rendeltem már 4-et, de azt kell, hogy mondjam, hogy hullámzó a minőség.
    BLS-5-ből csak egy nónémem volt (csak annyi volt rajta, hogy Fits Oly.BLS-5), de okés volt.
    BLN-1-ből most van
    - egy hasonló nóném, (Fits Oly.BLN-1), ami olcsó volt, de nem tölti a gyári töltő, és gyorsan fáradt (ma már alig húzza);
    - egy "iSmartDigi", ami még gyorsabban merül, de legalább tölti a gyári töltő (SOS vétel HK-ban, amikor kiderült, hogy a másik nem);
    - és egy vicces nevű "GooPower" (trutyi erő? lol :DDD ), de neve ellenére ez a legjobb közülük, gyári kb 70%-át tudja még 1 év használat után is, és asszem ez is 2k alatt volt.

    A Patonákról hallottam még jókat, de azok már jóval drágábbak.

    Athomi: erre egyszer kíváncsi lennék. 3.7V-os cellákat használnak, tehát 7.4V a két cella a gyáriban is. Persze ez a névleges, az akkuk és az elemek is töltve magasabb feszről indulnak, ami csak csökken, ahogy merül (gondolj csak a kocsi-akkukra). Ezeket tudtommal 8.4-gyel töltik. Feltöltve indul mondjuk 8.0-ról, kimerültet jelez talán 7.0-6.8-nál (saccolok, nem mértem). Max ha a gyárira 7.6V (BLN1), az utángyártottra 7.2V (iSmartDigi) van írva, akkor lehet gyanakodni, hogy utóbbi rövid ideig fogja húzni.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák