Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz r4z #20718 üzenetére

    Én pedig megnéztem a választékot, mikor lejárt a hűségem, és az összes T-s Android közül nagy lelkesen kiválasztottam az X10 Minit, mert milyen édes :DDD Pár hónappal később megláttam az SGS-t valakinek a kezében, ideadta megnézegetni. Megláttam a kijelző színeit, és végem volt, mint a botnak. Már mentem is, és megvettem egy új előfizuval. A Minit imádtam, és most az SGS-t is imádom. Mondjuk sokkal jobb lenne, ha csak 3,7" lenne a kijelzője, és kicsivel keskenyebb lenne maga a készüléktest, mert akkor tudnám kényelmesen egy kézzel kezelni, de meghozom az áldozatot: kezelem két kézzel, ha már nem akarnak az én méretemben kiadni ilyen kijelzős cuccot. Úgy gondolom, hogy ha már vett magának az ember fia/lánya valami jó kis telót, akkor azt szeresse is. :K

    Én nagyon jól megvagyok romcserélgetés nélkül, inkább csak a progikkal szoktam játszani: kipróbálok ezt-azt, van, ami marad, van, ami megy. Nekem is túl nagy az SGS, de ez van.

    Látom, mindenki álmodozik, hogy milyen telefont hozzanak ki neki a gyártók :K

    Ugye, hogy milyen ez a Teaway kolléga??? :DDD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák