Aktív témák

  • Möbiusz

    tag

    Sziasztok!

    Csak magamat okolhatom, mert nem hagyott nyugton a kíváncsiságom, de most már megtörtént, hát így jártam.
    A Fórum másik topikjában, a Nortonosban betettek egy linket ahonnan le lehet tölteni a Norton360 90 napos promósát. Én régóta ESS-t használok, de gondoltam pár napra felteszem ezt a Norton360-at és kipróbálom. ESS le, Norton360 fel. Nem igazán nyerte el a tetszésemet így ma, egy nap elteltével le is szedtem. A saját, gyári NortonRemoval Tool-al. Megnéztem és úgy látom minden, nortonra utaló nyomot kitakarított maga után, újraindítást is kért, de valami hiba csúszhatott be mégis, mert nem tudom visszatenni az ESS-t ettől kezdve. Az ESS telepítője, a vége felé jár már a telepítésnek, amikor hibaüzenettel leáll, miszerint a számítógép nem lett újraindítva egy program eltávolításakor. Indítsam újra, majd kezdjem el az ESS telepítését újból. Na már most! Vagy ötször újraindítottam a windowst és ugyan ennyiszer elindítottam az ESS telepítését, de nem akar felmenni. Próbáltam a magyar oldalról is meg az eset.eu oldaláról is leszedni de semelyikkel nem hajlandó feltelepülni. Nem tudom mi lehet az oka, de eddig akár hányszor uninstalláltam az ESS-t mindig újra tudtam telepíteni, sosem volt eddig ilyen gondom.
    Tudtok valami segítséget adni nekem?
    Köszönöm előre is mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák