Aktív témák

  • regent

    aktív tag

    Hát kipróbáltam a spy sweeper-t, a trial verziót. Csak rossz tapasztalataim vannak. Keresés közben újraindult a gép, nembaj, adok neki még egy esélyt, újabb keresés, újabb újraindulás. De most már nem akar a win normálisan elindulni, csak egy szép fekete képernyő. Csökkentett módban újraindítom, leinstallálom a szemetet, újraindítom. Minden szép és jó, csak nincs billentyűzetem. Magával vitte azt is. Boot-nál még megvolt, windows alatt már nincs meg. Káromkodok.
    Gondolkozok.
    Néhány újtraindítás után jön az isteni szikra. Újra felinstallálom. (kicsit nehezen, mert kér egy e-mail címet, azt meg nehézkes billentyűzet nélkül megadni). Láss csodát visszajött a billentyűzet is. De viszont a Spy sweeper nem akar indulni (nem mintha nagyon bánnám). Még utoljára leinstalláltam, és most újraindítás után látszólag minden újra működik.

    Csak alig fél óra káromkodásba, és idegességbe került ez a kis kaland. Hogy nőjön köröm a fejlesztők f*szán!

    <{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

Aktív témák