Keresés

Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz A_ScHuLcZ #2666 üzenetére

    nem pesten, Vácon van Meme fórumtárs boltja, itt többen is vettek nála használt bicajt, eddig tudomásom szerint senkinek sem volt rá panasza.

    [ Szerkesztve ]

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz A_ScHuLcZ #2666 üzenetére

    Városi használatra százszor inkább ez [link] Ennyit bőven megérné rászánnod. Jobban jársz hidd el.

    [ Szerkesztve ]

  • Xantomas

    őstag

    válasz A_ScHuLcZ #2666 üzenetére

    Full alivio, deore szint felett a használt is tartós, de mindenképpen meg kell nézni az állapotát, de vigyél magaddal egy ismerőst, aki tudja véleményezni, és ennek fényében alkudni, ha az eladó benne van.
    A Magellan erősen alsó kategóriás, minden belépő szintű, arra bőven annyit rá kell még költeni, mint amennyivel a Trek többe kerül, és karbantartásigényesebb is, ha nem csak pár hónapot szeretnéd használni, olyan állapotban ahogy most van.

    Ettől függetlenül, ha csak városban szeretnéd használni, egy merev villás, 28-as kerekű bicikli jobb választás, mert kisebb erőbefektetéssel lehet vele menni.

    (#2668) Tamoo Köszi, de nem hiszem, hogy ő lenne a célcsoportja. Volt egy srác, aki megnézte tegnap, de azt nehezményezte, hogy nem újabb generációs hátsó váltó van rajta, hiába mondtam neki, ha kéri, dobok neki rá, egy tavalyi Aliviot, mert tény, hogy jobban néz ki az koránt sem fogja addig bírni, mint ez, mert a kritikus részeken, már puhább anyagok vannak benne, a rugója is gyengébb, így hamarabb is romlik a váltásteljesítménye. Most gondolkodik rajta.
    Ezt inkább egy második, városban rohangálós, aszfalton kirándulós, de minőségi bicajnak szántam, egy komolyabb terepezős monti mellé.

    (mondjuk mióta kitettem a telefonszámot a hirdetésbe, folyamatosan érdeklődnek, nem hittem volna, hogy sokan nem kattintanak a "Hirdető infó"-ra, ahol ugyanúgy ott a telefonszámom. Volt aki kérdezte, hogy adom e mellé a sisakot :) )

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Aktív témák