Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz ---Lasali--- #44729 üzenetére

    Connec az ConneX akart lenni, csak már fáradt vagyok..
    Jah még a Yabanhoz annyit hogy nézegettem hogy a 9 eseknek milyen az oldala, és érdekes volt, mert valamelyiknek ki van úgy emelve ahogy a HG láncoknak, valamelyiknek meg úgy tűnt hogy nem, úgyhogy mit kapsz a boltba ha megrendeled az rejtély.. meg kéne nézni a nagykerbe őket.. de én nem fogok vele már szórakozni.. használom tovább a 7701 est a montin (9sp) országútin meg a 10 es ultegrát.. a régit, nem a könnyített szakadósszart.
    Nem ezen fogok szarakodni hogy most a kmc vagy a connex, vagy a jaban tovább bírja egy 500-1000 km el, 3-4 ezer fele eddig mindent le kellett cserélnem, akármennyire mostam, takarítottam mániákusan. Amelyik meg tényleg tovább megy, az meg annyival drágább is, valamint mint mondtam, ezekkel nem vált úgy a HG rendszer mint a shimano láncokkal, tehát innentől kezdve vége a próbálkozásaimnak.. meg tesztelgetésnek.
    Azt a 30-40 grammot amit a luggalt láncokkal meg lehet spórolni, azt meg majd megspórolom máshol, amúgy is nehezebb tisztán tartani egy lukacsos láncot.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák