Aktív témák

  • Peet210

    őstag

    A Tisza tó körüli bicikli úton jó végig tekerni. 90%-ban jó a burkolat, pontosabban 100%-ban, ami a gáton visz keresztül meg az utána lévő kis szakaszon az már nem a része. De viszont az pocsék, de tényleg. DE, hogy némelyik autós leszorítson, ledudáljon, meg centizgessen azzal a tököm tele van és mindezt bicikliúton. Sok teszetosza bamba idióta! Én megértem, hogy az ott pecázók kocsival járnak be és nincs is ezzel baj de nem ilyen formában. Volt amikor egy autó velem szembe jött, a bal oldalon parkoló autókat kerülte miközben én szembe jövök, gondoltam megáll (ahogy kellene), frászt. Az utolsó pillanatban lekaptam kereket az útról, az idióta meg csak nevetett (majd szétrobbantam, hiába kiáltottam oda nem állt meg). Ugyan így előzött bicikliseket egy másik autós ma, húznom kellett mind a két féket, hogy beférjen. Aztán mögöttem jön egy autó megelőz aztán ledudál, mert nem tudott egyből elmenni. a Legtöbben meg csak simán tolják neki ami a csövön kifér (tehát 50 felett, néha bőven) és még csak nem is lassít a marhája és csak annyira húzódik, hogy éppen elférek, mert nehogy lemenjen az aszfaltról a böhöm terepjáróval. A főúton nincs ennyi probléma. De szerencsére van ellenpélda is aki normálisan tud közlekedni ha kell leteszi a kereket a fűbe és normális sebességen megy el mellettem.
    Nah jó pufogás off.
    Mindezek sem tudják elrontani a kedvem, rohadt jó volt a mai tekerés, baromira élveztem. Az idő teljesen jó volt, bár a szél azért rendesen dolgoztatott néhány szakaszon.

    [ Szerkesztve ]

    Today's record, is tomorrow's motivation

Aktív témák