Új hozzászólás Aktív témák

  • PPatrik

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van egy hibas laptopom (Samsung RF511) amit mindjart ket eve vasaroltam. Ido kozben azomban tobb kellemetlenseg is ert. Neha mukodik jol, neha egy 10 eves gep is gyorsabb nala. Plusz erdekes dolgokat csinal. En tobb, mint egy evig turtem ezt, majd elezdett mar nagyon unalmas lenni. Az amikor egy altalam irt program eles tesztjen nem mukodott az lan csatlakozo, az amikor hovanta egyszer megall az usb 3.0 drivere es ujra kell inditani a gepet, az amikor a kulso monitoron egy videot akadozva jatszik le, az amikor a start menu nem veszi a faradtsagot megnyilni, az amikor ami elotte 1 masodperc volt, az hirtelen mar 1 perc lesz es hasonlok.
    Tavaj szeptemberben elkuldtem szervizbe, ahol alaplapot csereltek benne, persze nem lett jo. Majd elkuldtem megegyszer novemberben, amikor nem csinaltak vele semmit se, mert nem lattak a hibat. Ket hete megint elkuldtem, hasonlo eredmennyel mint elotte. Namost az utolso szervizeles eseteben nem irtak ra a garancia jegyre, hogy szervizben volt. Az elso ketto megvan, de a 3. egyszeruen hianyzik.
    A egyik kerdes, hogy ez hogyan lehetseges, esetleg ezert engem erthet-e a kesobbiekben kar?
    A masik, hogy szerintetek mit tegyek?

    A valaszokat elore is koszonom!

Új hozzászólás Aktív témák