Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    udv mindenki!

    talan ez a topic jobban passzol a kerdesemhez mint a masik...
    szoval segitseget kernek a dontesben, hogy mit is vegyek
    sokaig hasznaltam Sennheiser PX10-est, amit imadtam, de sajna nem orokeletu, es mar nem gyartjak (egy segitokesz PH-tarsnak koszonhetoen azert sikerult hozzajutnom egyhez :R)

    kineztem harom, egymastol kulonbozo stilust, megtennetek hogy velemenyt mondatok roluk, ami esetleg segithet donteni?
    alapveto igenyek: szoljon normalisan (nem vagyok audofil, de azert holmi Thomsonok meg Hamak inkabb ne...), legyen kenyelmes, es ne essen ki a fulembol

    a jeloltek:
    Sony MDR-W-08
    Panasonic RP HS200E
    Sennheiser PMX 80

    a hon imadott Sennheiser PX 10-hez a Sony hasonlit leginkabb. volt is egy majdnem ugyanilyen Sonym regebben, de amellett hogy a hangminoseg az inkabb volt elfogadhato mint jo, tipikusan Sonys, amolyan als-kozepkategorias volt az egesz cucc, pl. mikor guggolasbol felallasnal beakadt a terdem a kabel Y-jaba, akkorat rantott az egesz cumon hogy majdnem kiszakadt, aztan egyszer meg is tortent (utana jott a PX10). Ez a Sennheisernel nagyon ugyesen volt megoldva: eros rantasnal siman leugrott az egyik fele, amit egy mozdulattal visszaraktam, eselye nem volt elszakadni :)

    a masik ket tipust meg soha nem probaltam, szoval nem tudom mennyire ulnek stabilan, mennyire kenyelmesek akar 8-10 oran keresztuli folyamatos hasznalat utan is

    termeszetesen nyitott vagyok barmi mas javaslatra is, Amazonos direkt szallitas elonyben :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák