Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    rég irtam ide :) mostanában láttam 1-2 jó filmet :D

    Mr.Brooks
    A Pék

    aki szereti a bérgyilkosos humoros dolgokat tobzódhat, nekem mind2 bejött, Kevin Costner-es Brooks kicsit véresebb, feketébb humorú, mig a Damian Lewis féle film (a boritóval ellentétben) inkább angolos/aranyosra veszi a figurát..

    A Törés
    1x nézhető krimi, de végig fenntartotta az érdeklődésemet, Hopkins papa tud játszani bakker :D

    Férj és Férj
    poénos, szokásos Adam Sandler, de valahogy az átütő poénok elmaradtak kicsit, mindemellett rajongóknak kihagyhatatlan :)

    Fűrész 3-ról nemtom irtam-e, de szinte lényegtelen is.. nagyon szar, minőségen aluli film sztem.. az első nagy kedvencem volt pedig..

    Vacancy
    Korrekt. a csaj jó benne, de amugy csak egy szimpla thriller :)

    Felpörögve (Crank)
    ez se éppen mostani film, de egyik este sörözés után néztük meg haveroméknál, háát mit nem mondjak az utóbbi időben nem láttam ilyen elmeroggyant filmet, nekem nagyon bejött, már már tarantino-s vége volt :D

    biztos kihagytam valamit, de most megyek és megnézem a Felkoppintva-t mert sokan irtatok róla :K

    [ Szerkesztve ]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Aktív témák