Új hozzászólás Aktív témák

  • roul

    csendes tag

    Hy!
    Látom végre egy hely ahol azért vannak segítőkész emberek és nem vérkomolyra véve egy játékot úgy titkolják saját setupjukat mintha az életük függne tőle :D

    Na de néztem a monzai időt hát nekem csak olyan 1:19.523 volt a legjobb igaz én csak BAR-ral megyek. A legjobb mislenes csapat volt 2004-ben és nekem nem teccik a ferrári virsli gumija :D , de akkor is eléggé gyenge idő. Úgy gondolom max 0,5 mp lehet az eltérés.

    Kínába én most nem emlékszem mert egy hónapja nem ültem kormány előtt, szóval olyan 28 hátsó és 42-es első szárny körül megyek és volt már segítségekkel 1:26.xxx segítségek nélkül (steer ass., stab cont., anti-break,) 1:28.265 volt e legjobb időm.

    Viszont arra lennék kiváncsi hogy van egy pálya ahol nagyon brutálisan megvertem havert (ált. ugyanolyan időket megyünk). Nurburgring segítségekkel 1:24.854 ???????

    Valaki aki nagyon tud menni rajta rakhatna be nekem időt.
    Viszont ajánlom figyelmébe mindenkinek hogy a Rh2005modban szereplő bahreni pályát írjátok át 2004-re, mert én 2005-ben megfutottam a 2004-es időmet. Sokkal jobban tapad a 2005-ös pálya.

    na egyenlőre ennyi :)

Új hozzászólás Aktív témák