Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz TrueGooner #486 üzenetére

    Jó lett csak kár, hogy online nem hozza azt a reaktivitást amit offline. Már szerintem bejátszik a hálózati késleltetés, offline olyan gyorsan reagál a játék az inputra amit online nem tud végrehajtani. Pedig jó esetben max 100-120 ms-ról van szó, de mégis érzésre nagyon sokat számít szerintem, főleg cselezésnél.

    Ja és változatlanul pofátlanul csal amikor coin a tét. Szerencsére pont úgy jött ki, hogy a gól számított, és bár kikaptam, meg volt a challenge step mert megrúgtam a kellő számú gólt. Aztán a végén mikor 3 gól kellett meg szerintem nekem csalt, mert ugyanaz volt mint mikor kikaptam, minden bement. Tényleg elébb olyan gólt kaptam, hogy egy 25-30 méteres keresztlabdát vágott be az ellenfél a 16-os vonaláról csikar szögből kapásból és a kapott többi gól is olyan volt, mintha nem lett volna kapusom. Amikor meg nekem kellett a 3 gól ugyanez csak fordítva, ami eltalálta a kaput mind gól volt, még az is amibe bele tudott lépni az ellenfél, 2 védőn plusz az elvetődő kapuson át bepattogott. Én nyertem, meg a challenge csont nélkül meglett, de azért ez undorító ahogyan beavatkozik a játékba. :(

Új hozzászólás Aktív témák