Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    senior tag

    Zoolee1976 (#477)
    Nekem tényleg nem tűnt fel, hogy a forma miatt mondjuk bárkinek is csökkent volna az OVR értéke. Igazából felmerült bennem a kérdés korábban, hogy lehet-e köze ahhoz, hogy egy játékos MAX szinten +2, vagy +3 értéket kap az alap OVR-hez képest, de semmilyen összefüggést nem tapasztaltam a formával. kapcsolatban Ha Playstyle maximum, akkor is vannak olyan játékosok akik csak +2 értéket kapnak, nem pedig +3-at. Passz, de igazából mindegy is, mert nem oszt nem szoroz, lehet igazad van. A lényeg, hogy én személy szerint sosem éreztem egyetlen játékosomon sem, hogy mondjuk csak C formában van B helyett. Gyorsabban elfáradnak, és emiatt 60-70-80. perctől (ki mikorra fárad el) már pontatlanabbul passzolnak, ennyit vettem észre.

    Na de kinek mi a véleménye a 2.2.0-ról? Szerintem nagyon jó lett! :C Ezek az új típusú eventek, amik csak itt újak, mert a PES-ben voltak anno, nagyon feldobják az egészet. Van egy rakás GP-m, és lehetett végre építeni egy új nemzeti csapatot, amivel egész jó meccseket játszottam 2100-as max csapaterőn. Mától nem adok el minden számomra hasztalan játékost, mert ki tudja melyik héten jön olyan event amikor fel kell majd használni. :)

    Maga a játékmenet minden tekintetben jó irányba változott (szerintem), új labdakezelési technikákat is láttam, például egy indítás után az érkező magas labdát a csatár térddel pattintotta vissza a talajra, ezzel nem megakasztva, hanem gördülékennyé téve a támadást. Még folyékonyabb lett az egész, még jobban reagál minden bevitelre, és továbbra sem túlzottan gyors (ami jó). A lövések, passzok, erősebbnek hatnak. Nekem tényleg nagyon tetszik.

    Ha jövőre nem villant az EA Sports, és az eFootball ezen az úton halad, szerintem okozhat(unk) meglepetést! :D Olyan mintha tökéletes utat találtak volna, hogy Árkádosítsák a játékot, de megtartva a Szimulációs jellegzetességeket.

    A Match Pass is megér néhány szót. Aki nem akar egy forintot sem fizetni a játékban, még az is megtudja venni az egészet. A teljes Pass megvásárlása 750 coinba kerül, és amennyiben lejátszol a szezonban 77 meccset, 500-at vissza is kapsz. Emellett most egy csomó Coint adnak küldetések és eventek is, szóval akinek van 75 coinja az vegye meg, mert az egészet vissza fogja kapni a 77. meccs befejezése után, de mellé szerezhető még 3 darab 60 napos szerződés is, meg egy rakás Nominating szerződés és Training XP. :D

    Alakul a játékunk, az internet többi részén is egyre több pozítív megnyilvánulást olvasni. Persze olyan is mindig lesz akinek nem tetszik, de én meg a FIFA-val vagyok így. :D

Új hozzászólás Aktív témák