Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz domi007 #160 üzenetére

    Én nem ájultam el tőle. 30k hozzá egy szemcsi és úgy már nem olcsó. A felbontása se valami nagy szám. Alig van rá tartalom mert -mivel plazma- PC-re nem nagyon lehet kötni a ghost miatt, meg ilyen felbontáson egy játékban a párbeszéd apró betűit olvasni kifejezetten szar, ahhoz fullHD-kell. Ergó 2D-ben se lehet vele igazából játszani, monitornak se lehet használni. 150k körül van egy Acer 5360 és azért az már más kategória képátlóban, meg a játékok is mennek 3D-ben.

    Apámnak is új samu plazmája van. Jók, de látszik a korhatár karika szellemképe, amikor eklapcsolok pár másodpercig, pedig 250k-s TV 3D nélkül, ergó valszeg jobb minőségű, mint ez, kezdve ott, hogy az fullHD. PC-nél szerintem ez halálos lenne. Hiába figyelsz hogy ne legyél a win. asztalon, amikor egy játékban is mindig kinnt van fixen valami a sarkokban és egy játékban nincs reklám, jóval többet időzik fix tartalom a képernyőn. Apáméban is az tetszik csak igazán az enyémhez képest (Sony 40W4000) hogy 50"-os meg hogy a beépített médialejátszó az valami qrvajó abban az esetben ha egy 600MB-1,2GB közötti tömörítésű filmet játszol le vele USB-ről, mert tökéletesen feljavítja a képet. Sokkal jobb, mint az enyém+PC, pedig nagyobb. A HD tömörítésű avi-k is gyönyörűek, de azok már az enyémen is azok. Apáméba belenyomtam egy 4GB-os avi-t penen és ott meg már elmászott a hang a képhez képest. USB HDD-t is rá lehet tolni, lehet azzal jobb a helyzet, mert az gyorsabb, de azért így nemtom mennyire van értelme, hogy fullHD-s a TV, ha ilyen a beépített Media Player, mert gyorsabb a HDD, de a fullHD film meg 24GB nem 4GB, mindegy majd egyszer kipróbálom, de szerintem simán szar lesz. Észnél kell ezeknél lenni, mert nagyon nagy a parasztvakítás. Ez a 3D konverzió is egy kalap szar, ha fix háttér kell hozzá. Híradót nézni 3D-ben? Áhh, nevetséges, egyébként meg mi van? Egy szar HD Ready plazma ennyiért? Nemár.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák