Új hozzászólás Aktív témák

  • zengoe

    csendes tag

    válasz priti #131 üzenetére

    Küldtem privát üzenetet.

    Alaplapot nem váltok, tekintve hogy ehhez új operációs rendszert is kellene vennem. A vásárolt OEM windows 7 prof., ugyanis alaplaphoz kötődik.

    Elképzelésem szerint először ki fogom deríteni, hogy 1.3-as vagy 1.4-es a projektor hdmi képessége. Mert ha 1.4-es lenne, akkor szakítok a PC-vel és inkább egy 3d-s blu-ray lejátszót veszek. A piacot nézve olcsóbb lenne és mobilisabb is.
    Ha ez nem megy, akkor próbálkozom a vga kártyákkal. Ha az sem megy, akkor maradok a konverzió+sterescopic player megoldásnál, reménykedve abban, hogy a powerDVD következő kiadásában lesz egyszerűen 3D DLP projektor beállítás (ugyanis bizonyos vagyok benne, hogy az egész csak szoftverek miatt van, hogy nem megy).

    MÁS. Egyébként érdekesség, hogy a laptopom (Acer TravelMate 5520 - Radeon HD 2400 XT grafikus kártyával) és netbookom (Acer Aspire One - alaplapra integrált, fogalmam sincs milyen grafikus képességek - (Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family ???)) is alkalmas a 3d-re, legalábbis 1024x768 felbontás mellett tudnak 120 Hz-t. Ki is próbáltam a sterescopic playerrel. A kisebb teljesítményük azért látszik, mert szaggatnak. DE reményeim szerint állóképeket tudok majd velük 3d-ben vetíteni élvezhetően.

Új hozzászólás Aktív témák