Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz Boond #46192 üzenetére

    Ő azt az 50 upra írta a többet, de ez ne zavarjon meg semmiben. :)
    Amúgy meg az, hogy most 50/5-öt ad csak a Té az XL csomagban, nem jelent semmit a régi előfizetőknek, mert ott ha folyamatosan újrakötöd lejáratkor, nem nyúlnak a régi sebességhez.
    Én anno még egyik valami kft üzemeltette kirendeltségen kötöttem újra sok-sok éve, mikor a mostani csomagokat bevezették... mondom kiscsajnak ez a 20/5 (akkor az annyi volt az M) optikán nem 20/10?
    Mert azelőtt külön volt optika és nem optika, pont akkor egységesítették a csomagokat.
    Mondja de persze annyi. Még haza sem érek, sms, beüzemelték az új csomagot.
    Hazaérek lemérem, 20/5.
    Felhívtam a telefonost, mondom ez van, most kötöttem, de a kiscsaj butaságot beszélt, írja már át eggyel (pontosabban kettővel, mert a 30-as L is csak 10 up volt) nagyobb csomagra, az volt a sorban a legelső, ami 2/1 arány volt a down/up, 50/25...
    Pillanatok alatt átírta, pár perc alatt be is üzemelték és ennyi... Azóta már több lépésben csökkentették a 25 downt a mostani 5-re, de az enyémhez nem nyúltak, most is 50/25 és aki annak idején az XL-t 25 downnal kötötte és mindig hosszabbított, azéhoz sem... aki később 50/10-eset kötött újonnan, annak sem nyúltak a 10 downhoz, mikor az ajánlatban 5-re csökkent...
    Amíg meg nem bántják, maradok, ha lecsökkentik lépek...

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák