Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz yogibear #46193 üzenetére

    "Közel lakom a faluban a Telekomos szerverközponthoz megvan az 50/10 (pszt sőt igazából van az 51-52 is néha :DDD )"

    "Ő azt az 50 upra írta a többet, de ez ne zavarjon meg semmiben"
    Én is az upra írtam, de ne zavarjon meg semmiben.

    Régi előfizető vagyok, lejárt a hűség, és később újra lett kötve magasabb csomaggal. (30-ról 50-re)
    És a T oldalához képest (30/5 50/5) utobbinál 16-17 mb/s-el is tölt, ami azért klassz, mert egyes 120-as nettel rendelkezőknek sincs ennyi.

    DE ismerősöket körbe kérdezve, utána érdeklődve, ez nem egyedi jelenség, ugyan úgy 120-as nettel rendelkezőnek meg 50 -es a feltöltése. Tehát biztos, hogy nem tévedés, hanem "direkt cselekmény".

    A weboldalukon gondolom azért van így, mert nem mindenhol garantálható ez a mérték, avagy még nem általános.

    Egy ismerősöm szerint egyébként évek óta van már így. Szerintem függhet a hűségidőtől, attól is milyen technológiát használnak ott, és még a kiépített/fejlesztett rendszertől is.

    "mert ott ha folyamatosan újrakötöd lejáratkor, nem nyúlnak a régi sebességhez."
    És nem cska újra kötöttem, hanem váltottam 30ról 50-re, és a 30-nál is hivatalosan 5 az up és az 50 nél is annyi hivatalosan. Gyakorlatban meg 3x annyi, ha ezt tudom már rég váltottam volna.

    Tudtommal optika, optinet nagyon kevés helyen van az országban, így ez nem mérvadó ;)
    Itt nem lehet olyan régóta 50 talán fél-1 éve, fogalmam sincs. Egy ideig vártam, hogy fejlesszenek, de akkor volt vagy 2 év is mire a 15 körülből lett 25 (addig az votl a t oldalán)- addigra már 30 -as a csomag új megnevezése/ értéke.

    "Azóta már több lépésben csökkentették a 25 downt a mostani 5-re, de az enyémhez nem nyúltak,"

    Ez idén februárban lett kötve, és 16-17 Mb/s-el megy, simán. (50-es csomag).

    Ami az ajánlatot illeti, nem emlékszem, hogy lett volna különbség a 30-és 50 között (hivatalosan), de nem néztem túl sűrűn. Viszont hülyeségnek tartottam, ugyan akkora uppal adni, majdnem dupla sebességű netet.

    Szóval itt a meséd megdőlt - vagy legalábbis, nem az az egyetlen út/ igazság/ eset létezik/zett.
    Az amit én írtam 2017 februári.

    Sőt Pár hete váltott unokatestvérem is, szintén 50-esre, és neki is annyi az up mint nekem, ugyan az a település.

    Holott itt nem olyan túl rég óta van az 50-es csomag valószínüleg tavaly vezették be/ fejlesztették fel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák