Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zichie

    senior tag

    válasz #29810560 #26740 üzenetére

    Én egy másik fórumon olvastam néhány érdekes hozzászólást ezügyben, igaz ezek tavalyiak és a kísérlet arra ment ki, hogy a dvb-s szabványból dvb-c -re transzkódolt digis műholdas jelet nyitja-e a kábeles digi box kártyával.

    Íme az idézetek:
    "Nos, rendszer letesztelve, a kábeles HBO digi kártya gyönyörűen nyitja a műholdas digi tv adásait. DVB-S>DVB-C fejállomási konverterrel lett tesztelve!"

    "mondtam (írtam), hogy fejállomásra készült DVB-S > DVB-C konverterrel lett megoldva. Ez egész egyszerűen a műholdas digitális adást átalakítja digitális kábeles adássá. Csak be kellett állítani az eszközt egy digis TP-re és kész. így a digis DVBC box tudta fogni a DIGI műholdas adását. Megjegyzem több 100 ezres, profi, fejállomásra készült rendszerről van szó, nálam is csak addig van, amíg egy szállodába be nem építem...
    ( http://cdscdz.en.alibaba.com/product/301081279-209848756/DVB_S_to_DVB_C_Trans_Modulator_Converter.html)

    FTA adás ként kell konfigurálni, így egy az egyben átkonvertálja a műholdas adást kábelesre."

    Ha ez igaz, akkor a modulnak is működnie kellene.

Új hozzászólás Aktív témák