Új hozzászólás Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    válasz Killing #8239 üzenetére

    Igazából felesleges, mert amibe leírtam abba minden benne volt.
    Az egyik 200ft, a másik 500ft... a 200ftosba csak a helyi vonalas hivások ingyenesek, az 500ftosba a belföldi vonalasok is már ingyenesek..többi ugyanaz.
    Ja talán, még hogy a romániai digibe is ingyenes, de sztem ezt kb 5%unk használja majd.

    Mellesleg kérdés, hogy on legyen:

    Én hű előfizetőjük vagyok és nagyon kedvelem a szolgáltatásukat.
    Viszont lenne egy érdekes problémám ami nem tudom miért van remélem önök tudnak segíteni.

    Van egy SD boxom (Humax Digi+c) Scarton rákötve a TV-re amit monitorként is használok és minden egyes nap pontosan hajnali 02:00-kor és néha 11:00 kor a box bekapcsol egy pillanatra és így az éppen monitornak használt TV-m is átugrik Scart csatornára...

    Gondolom ilyenkor frissít vagy kér be valamilyen adatokat a box ezt nem lehet valamilyen módon kikapcsolni a box setupjába ?

    Igen tudom az is megoldás lenne hogy a TV-m automatikus átváltását kapcsolnám ki, de azt meg nem szeretném ha nem muszáj mert amikor meg én kapcsolom be a boxot kész akarva akkor jó hogy átkapcsol automatikusan Scart-ra :)

    Válaszukat előre is köszönöm :)

    Ezt nem az én írásom (És nem az én kérdésem.. még), csak érdeklődnék, hogy van valakinek ilyen? Mert én TVről gépezek, és nem szeretnék még ebbe az időpontba beesni, és váltogatni vissza a TV-t a PC-re..

    [ Szerkesztve ]

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Új hozzászólás Aktív témák