Új hozzászólás Aktív témák

  • DR01D

    lelkes újonc

    válasz Bubaaa #59890 üzenetére

    Persze ezek megvoltak többször is mindenféleképpen próbálkoztam ahogy lehet, még a kézileg beírhatóval is, frekvencia stb. digi honlapjáról, azt is próbáltam többször,hogy próbálom újrahangolni teljesen 0-ról .Igen próbálkoztam Finnországgal is más országgal, úgy is,hogy Digit választok mint szolgáltató úgy is,hogy nem választom ki hanem egyéb-re megyek valakinek az vált be,amit találtam és lehetett mint opció mindent átzongoráztam szerintem kétszer is ugyan úgy 0 db, néztem a kábelek végeit is semmit nem láttam rajta,hogy baja lenne, előtte rögtön ahogy írtam is, egy Sony tv volt és semmi problémával nem találkoztam le lett emelve a tv a helyéről és ez az új Philips vissza oda nem sok minden történt,de próbálkozás volt azzal is,hogy teljesen új kábelt kapott nehogy az legyen,hogy azzal van baj, semmi, lehetséges,hogy a tv-vel van baj így visszaküldöm... el is ment már tőle a kedvem egyébként nem hagyott nyugodni és elbsztam rá jó sok időt,feleslegesen van a lakásban még 2 LG és ehelyett volt egy Sony soha semmi ilyen jellegű probléma nem volt vele, első keresésnél talált mindent,de ki akartam próbálni egy ambilightos tv-t azért esett erre a választásom,kár volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák